Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak olyan fogamzásgátlók a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fogamzásgátlók a mai gyógyszerek között is, amelyektől nőhet a mell, akár anélkül is hogy máshová híznánk tőlük?

Figyelt kérdés
Van aki rajtam kívül még azt tapasztalta, hogy az anti bébi tablettától nőtt a melle akár 20 éves kora után is, holott vékony maradt? Mennyit nőhet tőle a mell, és mennyi idő alatt? Ha feszül és fáj, akkor valószínűleg nől és tágul a bőr? Nekem már szinte fénylik, mintha vékonyabb lenne a bőrréteg rajta és eresebb. Szeretném ezt az állapotot megtartani, ezért sokat eszem, közbe mozfok, és sokat iszom és sós ételeket eszek, mert a só benn tartja a vizet, és attól a sejtek megduzzadnak. Bár szerintem a bogyóktól jobb az étvágyam.
2009. ápr. 1. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez nem fogamzásgátló,hanem ember kérdése.

Mert nekem semmi más mellékhatás nem volt szinte,csak a mellnövekedés.Két hónapja szedem,így nem tudom mennyit nőtt,és mennyit fog még,de folyamatosan meszül.Viszont biztosan nőtt,én is érzem,a barátom is mindig mondja :)

Amúgyse voltam hízékony alkat,annyit eszek,amennyit érzek,nem figyelek rá,de most se szedtem fel semmit szerencsére.kopkopkop.Nekem is jobb volt az étvágyam az elején,többet ettem,de ez már elmúlt,úgy eszek,mint régen.Alkati kérdés szerintemki hogy reagál.De akkor mi a mázlistábbak közé tartozunk :)

2009. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem lindynette 20-tól már az 1. hónapban. De sajnos folyamatos feszüléssel, fájdalommal jár. Nekem nem jött be, hogy 3 hónapja szenvedek vele, szóval váltani fogok. Nem tudok sportolni, hason aludni, a párom sem nagyon érhet a melleimhez, mert fájnak. Pedig jól jött, hogy duzzadtak kicsit, de így, hogy fájdalmakkal jár, kösz nem kérek belőle...
2009. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

a yadine tipikusan ilyen gyógyszer, hogy vékony maradsz tőle, de a melleidet megdobja. Amikor anno felirattattam orvosommal a tablettát, direkt mondtam, hogy olyan fajtát szeretnék, amitől a mell is nő kicsit, ő ezért ajánlotta a yadine-t. Nem okoz túlzott mellfeszülést, mégis nő a cici. Én öt levéllel szedtem, de már az első levél után érezhető volt a hatás...

Más kérdés, hogy én a yadinet senkinek se szoktam jó szivvel ajánlani, mivel rajtam elég durva mellékhatások kijöttek tőle.

2009. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen mellékhatás jöttki a yadinetól?
2009. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én szélsőséges módon 10 kilót fogytam az első három levél beszedése után. Állandóan fájt a fejem, amig szedtem, heti 2-3 alkalommal volt migrénem, ezt semmi se mulasztotta el, sokszor az ügyeleten kötöttem ki. A viszereim is kijöttek tőle, valamint megváltoztak az illatok, rengeteg ételtől megundorodtam (ennek köszönhető a fogyás), sőt hüvelygombám is lett a szedése alatt. Állitólag ez egy korszerű gyógyszer, de nekem nagyon nem jött be, öt levélig birtam majd abbahagytam, ahogy múlnak a hónapok, és tisztul ki a szervezetemből, egyre jobban érzem magam.
2009. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
yasminellet szedők tapasztalataira vagyok kiváncsi
2009. júl. 26. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!