Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítség! Terhes lennék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Terhes lennék? (bővebben)

Figyelt kérdés
11 napja együtt voltam a párommal, azt mondta majd vigyáz, és meg is nyugtatott hogy nem élvezett belém, de azóta félek. pár napra rá fura szúró érzést észleltem a méhemnél, a melleim is fájtak, de szerintem csak nőnek, szokott ilyen lenni 2-3 havonta, 16 vagyok. nagyobb is lett az alsó hastájam, fél - 1cm-re gondoljatok csak, talán csak oda híztam volna kicsit? épp azt olvastam, hogy az óvatosság nem lehet 100%-ig biztos, mert az előváladékot nem tudják kontrollálni. szerintetek?
2011. júl. 17. 23:08
1 2
 1/17 FAKhelper ***** válasza:
56%
Hogy a f@szba lehet feltenni napi 20 ilyen kérdést ezen az oldalon?:S Sztem terhes vagy, mert telepatikus képességeimmel látom, ahogy a kis magzat elkezd kifejlődni. Azt is látom, hogy lány lesz és a Bianka vagy a Mária nevet ajánlom.
2011. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Ez most komoly? Nem elég a többi tízmilliárd ilyen kérdés hogy megállapítsd hogy hülye vagy? Vagy direkt szeretnéd, hogy leírják neked itt is? Védekezés luxus? Aztán meg itt sírtok... kész. Ha ennyi eszed van ne csináld és kész.
2011. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit olvastál az teljesen igaz.

Szóval ha nem védekeztetek ,akkor igen is lehetséges mert az előváladékban is vannak spermiumok.

Úgyhogy a biztonság kedvéért fordulj orvoshoz.

2011. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem felelőtlenek vagytok!

Vegyél egy terhességi tesztet, oszt csokinyúl!

A hasad pedig.... mikor is sz*rtál utoljára?!

2011. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Sok esze van a barátodnak...

párszázezer kiscsávó kijuthat akkoris,ha nem durrant el,és ha kijut az a párszázezer,azt még lehet h észre sem veszi,ígyhát lehetsz terhes.

2011. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 RaksashaGirl ***** válasza:
67%

És még egy-két ember leszidta azt aki rákérdezett hogy miért nem védekezik manapság senki.. Én meg bölcsen írtam hogy csak szimplán hülyék, és ebből lesznek a "lehetek terhes" kérdések.. -.-

"...És midőn az Úr a huszonnégyezerhatszázharminckettedik napon megalkotta a Gyakorikérdések.hu-t, egy gyermeke megkérdezte: Miért ily ostoba az emberiség, hogy nem kívánt terhességek ezreit kockáztatják naponta? És Isten válaszolá: Az emberiség ostoba, édes fiam. Megalkottam a Gyakorikérdések.hu-t, hogy aztán ide írják panaszaikat, de lám, kérdésed feltetted, fiam, így lészen, hogy mostantól naponta száz ilyen kérdést fognak feltenni... És lőn, úgy lett ahogy az Úr mondá: Naponta száz és száz "lehetek terhes" kérdést írnak ki az emberek... "

Köszönöm, köszönöm.. :D

Kérdező: Igen, lehetsz terhes. Viszont a tünetek nem jelentkeznek ilyen hamar.. Már ha jól tudom. Csak tudnám hogy miért luxus védekezni. Gyakorlatilag 14 évesen kezdtem (két nappal a szülinapom előtt volt az első alkalom), nem azért mert egy kis ribi vagyok, hanem mert szeretem a párom, és érdekes, nekem eszemben maradt hogy védekezzünk. Azóta is folyamatosan használjuk. Kérdezte már a párom hogy nem lehetne-e esetleg anélkül, de határozottan NEM. ÉN nem akarom elcseszni az éltem, túl fiatal vagyok hozzá.. Nektek sok sikert!

15/L

2011. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha termékeny napjaidban szexeltél, akkor elég kicsi az esély, sztem csak beképzeled a dolgokat..
2011. júl. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Majd vigyázz rád az abortusz alatt is? A mai tinicsajok minden hülyeséget elhisznek?
2011. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11 napja?:D sry, mára 12 :D rohadtul beképzeled....
2011. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
bármi mástól is késhet, nem értem, h minek bunkozni..
2011. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!