Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek után hogy lenne a legéssz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy lenne a legésszerűbb védekezni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.(erre nem kérek külön kommenteket...) A barátommal 1-2 hónapig gumival védekeztünk. Utánna egyszer kiszakadt a gumi. Iszonyat kétségbeesett voltam hogy mit tegyünk. Természetesen esemény utánit vettem be. Nos az a probléma hogy azóta nem is szexeltünk, több mint 1 hónap telt el és tudom hogy ez így se neki nem jó se nekem. Gondolkoztam fogamzásgátlón, de igazából nem tudom hogy azal kapcsolatba hogy is mennnek a dolgok. De tudom hogy gumival nem tudnék szexelni mert végig csak azon járna az agyam hogy mi lesz ha megint kiszakad. És azt soha nem akarom megint átélni. Kétségbe vagyok esve mi lenne a legjobb megoldás?
2011. júl. 18. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
gumi + naptármódszer + pharmatex, igy nem kell félni.. és hasznaljatok durexet..
2011. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
NO SZEX!
2011. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

eddig is mindig durexer használtunk és ki is szakadt. a hüvelykúpról mit kell tudni?

fogamzásgátlót lehet 15 évesen szedni?

2011. júl. 18. 12:36
 4/15 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen, csak nálunk 2x is kiszakadt a gumi. én is gondolkoztam fogamzásgátlón, de én is annyi idős vagyok mint te, és korainak tartom. használj nyugodtan gumit. nekünk azóta nem szakadt ki.
2011. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
csak tudom hogy nem tudnám magam elengedni szex közben ha csak óvzsert használunk mert végig csak azon izgulnék hogy ki fog szakadni. esemény utánit pedig nem ajánlatos gyakran szedni. és így nem tudom h mi lenne a helyes. a fogamzásgátló szerintem is korai, és nem tudom h mertjek-e szedni.
2011. júl. 18. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:
az elején mi is izgultunk ezen egy sort, de aztán tényleg nem lett semmi. én azt csináltam, hogy csak átadtam magam az érzésnek, és nem gondoltam a gumira. 1-2 alkalom és el fog múlni ez a félelem.
2011. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem, 15 évesen még véletlenul se szabad szedni!! még gyerek vagy!! bármennyire is azt hiszed, h már felnőtt, és tapasztalt nő vagy.. ird be a google-be h pharmatex, és meglatod..
2011. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem a legelején(amikor az első barátommal az első pár alkalommal voltunk együtt, szegényt állandóan kezet mosni küldözgettem..:D),gumit használtunk, szerencsére kiszakadni egyszer sem szakadt ki, egyszer lecsúszott, szerencsére nem odabent... Utána én is hetekig félelemben voltam, h úristen, mi történt volna, ha bennem marad, még egyszer ilyen történik... De aztán elmúlt, neked is el fog, ne aggódj:) Azt mondjuk nem tudom, milyen hatással volt rád az esemény utáni tabi, erről is hallani jót-rosszat, de ha 'túlélhető' volt, akkor még ha történik is ilyen még egyszer (ami egyáltalán nem valószínű...), akkor is ott ez a lehetőség. Én 21 évesen sem szednék szívesen fogamzásgátlót, túlságosan félek a hormonoktól O.o A gumi eddig abszolút bevált.

21L

2011. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15 évesen még fejlődsz és elég sok gondot okozhatnak a mesterséges hormonok,szóval ne szedj bogyót.Én 16 évesen szedtem,de nem a szex miatt,a lényeg,hogy most 22 vagyok és azóta is,tehát 6 éve szenvedek a plusz hormonok okozta keveredéstől a szervezetemben.Nagyon megbántam,hogy szedtem.A nőgyógyászok felírják,de a legtöbb elfelejti közölni,hogy mennyi bajod lehet tőle.Sokszor meg az anyukák akarják rábeszélni a lányukat,mert ez a legbiztonságosabb módszer,de ők sincsenek szerintem tisztában azzal,hogy mennyi baj származhat belőle.Amúgy az,hogy egyszer kiszakadt a gumi,még nem jelenti azt,hogy máskor is kifog.Ez a másik leghatékonyabb védekezési mód,szóval ha mást választasz,akkor nagyobb az esélye a terhességnek.Amúgy mi 4 éve gumit használunk és soha nem szakadt ki.Akkor szakad ki,ha nem megfelelően lett felhúzva vagy használva(pl durva szex,nincs kellő síkosság,kicsi a méret és még sorolhatnám).
2011. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én a Pharmatex helyett a Patentexet ajánlanám, mert az kevésbé allergizál, nem csíp, és nagyon jó! Gumival kiegészítve megnyugtató!
2011. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!