Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Miért félek csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért félek csak óvszerrel védekezni?

Figyelt kérdés
Van barátom, akit már hónapok óta nagyon szeretek, most lenne az első, nem csak vele hanem amúgy is. Nagyon félek csak óvszerrel védekezni, félek hogy terhes leszek nagyon. Nem vagyok már olyan fiatal és nem igazán tudom leküzdeni ezeket a gátlásokat. Ti hogy csináltátok? 22 / L
2011. okt. 17. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vehettek extra safe-et, azt ajánlják homároknak is, ahol nagyobb a terhelés. :D

Meg síkosítót, akkor még kevésbé tud elszakadni. De jó pár százat elhasználtam már, és sose volt gond vele, ebben gondolom többen megerősíthetnek. Ha nagyon biztosra akarsz menni, írass fel esemény utáni tablettát, ha mégis elszakadna, ne utána kelljen rohangálni.


És 22 évesen szemtelenül fiatal vagy! ;)

2011. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha nagyon parázol, biztos megoldást nem fogsz találni úgyse. Az összes létező fogamzásgátló módszer mellett teherbe lehet esni, csak az a különbség, hogy melyik mellett mekkora az esély rá, illetve, hogy mennyire Ha szexuális életet akarsz élni, jól használjátok plusz szerencse. akkor ezzel muszály megbarátkoznod.

Egyébként a spermicid gél vagy tabi + óvszer helyes használata elég jó kombót szokott adni. Főleg ha ezt kombináljátok azzal, hogy nem benned élvez el. De a lényeg, hogy ne feküdj le vele amíg így parázol, mert senkinek se lesz jó.

2011. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy öreg sem fiatal sem a sexhez sem a gyerekvállaláshoz.Csak mostanába trendi 35 fölött szülni ami rohadt káros.
2011. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokan csak megszakításos közösüléssel védekeznek és nem esnek teherbe.Mostanába mi is így védekezünk de ha nagyon parázol használjatok gumit vagy pesszáriumot.Én most fogok pesszárium után nézni ami megszakított közösülés mellé biztos elég.Én nem vagyok híve a tablettának mert sok szövődménye lehet ami halálos és a spirálnak is.Mivel én cukros vagyok egyikkel sem akarom traktálni a szervezetemet.Nemrég még óvszerrel védekeztünk de sajna az is drága nekünk így csak ciklus közepén húzzuk föl/ciklus elején ill.végén szeretkezünk.Az ilyen védekezésnek sem alacsony a hatékonysága csak párosul hozzá kevés ,,munka".Az agyban is el kell dőlnie sok mindennek,hogy te tudat alatt akarsz -e gyereket vagy sem mert lehet azt mondod és gondolod nem akarsz de tudat alatt megőrülsz egy gyerekért akkor főleg ,,bekaphatod"a legyet.
2011. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A túlzott biztonságnak mindig ,,ára" van.A kapcsolatnak sem tesz jót mert a férfiak teljesen kivonják magukat a felelősségből de lehet csak én gondolom így. Nem pénzbe értve az áRAT hanem egészségügyi szempontból.
2011. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha így kattogsz akkor az eleve egy görcsös erőltetett dugás lesz.

Ha spermicidali lubricated gumi+esemény utáni tabi. Akkor biztos nem lesz gáz. De hangsúlyozom CSAK akkor dugjatok ha nem a teherbe esés lehetőségén filozolfálsz közben!!

2011. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szeretnék gyereket, nem ez jár mindig a fejemben, csupán azért tartok tőle.
2011. okt. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!