Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan antibaby aminek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan antibaby aminek hormontartalma megegyezik a Lindynette20-éval, csak az ára kicsit alacsonyabb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen a Harmonett. Én is azt szedem és a te általad leírtról váltottam erre.
2009. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is ezt a fogamzásgátlót használom már kb. 5 és fél éve, semmi bajom nem volt eddig vele. Igaz nem olcsó, de szerintem olcsó antibabyt nem is lehet kapni, ha meg igen, háát... Olcsó húsnak híg a leve...

Az új dokim megveregette a vállamat, amikor megtudta, hogy ezt szedem, mert szerinte is ez az egyik legjobb, legmodernebb gyógyszer.

Csak az ára zavar, vagy van egyéb gond is vele?

2009. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Semmi gond vele, nagyon jó gyógyszer. Csak egyre drágább :(

Mondjuk nekem hasra ütés szerűen írta fel a doki, de szerencsére bejött.

2009. ápr. 2. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezek a gyógyik már tényleg drágák de nincs az a pénz,hogy spirált rakassak fel. A gumitól meg viszketek. Nincs más választásom.
2009. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Örülök, hogy semmi baj nincsen vele! Régen nekem a Yardinette-ről kellett erre váltanom, mert valamiért feszültebbé, ingerlékenyebbé váltam, amikor azt szedtem.

Ha majd babát szeretnél, a minimális hormontartalma miatt meg semm kell várnod azt a bizonyos pár hónapos várakozási, "tisztulási" időt. Ezt is az orvosom mondta.

2009. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nálunk meg elszakadt a gumi egyszer, azóta szedem, mert ezek után már nagyon paráztam volna. Én nem szeretném hosszú évekig szedni, tudom biztonságos. De valahogy akkor sem. Most sem vagyok oda érte. Sőt...:(
2009. ápr. 2. 20:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia én is a Lyndinette 20at szedem és elvileg a Tescos gyógyszertárakban csak 5000 Ft. ami szerintem egész jó mert én most 6085-ért vettem magamnak.Nekem annyi a negatívum hogy sírósabb vagyok.De ez remélem el fog múlni mert még most szedek először más problémám pedig nincs vele.
2009. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Drágállod az 5 ezret? Az enyém legutóbb 7300 volt! És úgy van, ahogy az egyik válaszoló írta: "olcsó húsnak híg a leve"!
2009. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nem sikerült 5000ért venni kedves utolsó. De megnézem a tesco patikában, kiváncsi leszek ott mennyi.
2009. ápr. 6. 20:27
 10/11 anonim válasza:
Lindynette20(0.075 mg Gestodenum és 0.020 mg Ethinylestradiolum)=Karissa=Logest=Meliane=Harmonet,ez az 5 fogamzasgatlo tabletta egy es ugyanaz,tehat lehet helyettesiteni egyiket a masikkal,en Erdelyben elek,Karissat szedem aminek az ara atszamitva forintba 1150 Ft,de nagyjabol ugyanennyi mind az 5 fogamzasgatlo tabletta,ha van ismerosod itt,erdemes kikuldetni par dobozzal,mert oriasi az arkulonbseg
2009. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!