Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtünk a párommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk a párommal és kiszakadt az óvszer. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom hogy lehetek.. de itt olvasható több...

Később vettük észre hogy kiszakadt, de ez már a második együttlét volt. Nem szedek fogamzásgátlót. A menzeszem elmúlásától számított 10 napba történt a "baleset"

Cigizek és iszok is alkalmakként, azon az este is ittam mint a párom, ős is cigizik,én nem kávézok és ritkán sportolok. Mennyi az esélye hogy ilyen egészségi állapot mellett lehetek terhes?


2011. júl. 21. 13:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a terhességi teszt kimutatja 1 nap után? ugy tudom hogy nem. még 3 hét múlva se "tudja" biztosan
2011. júl. 21. 13:40
 12/15 anonim ***** válasza:

A ciklust mindig a vérzés első napjától számítjuk, mert akkor kezdődik meg a peteérés, teljesen mindegy, hogy a vérzés maga meddig tart, semmi jelentősége, ezt kérlek tanuld meg.


Nagyon úgy tűnik, hogy pont az ovulációd környékén (talán valamivel utána) történt a dolog, plusz az is ront a helyzeten, hogy második menet volt, azaz a pasid farkában szinte biztos, hogy volt egy rakás élő spermium az első orgazmusából.


Szóval mindenképpen 72 órás tabi.


Attól, hogy iszol, cigizel még ugyan úgy teherbe eshetsz, viszont a babának nem teszel jót vele. Egyik sem fogamzásgátló...

2011. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebb hormont kapsz a tablettától, mint magától a terhességtől, esetleg egy nem kívánt abortusztól.
2011. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Dehogy mutatja, ki ostobaságot beszélnek! Az aktustól számítva minimum két hét kell, hogy elteljen, de sok kismamának csak a vérzés elmaradása után jóval lesz pozitív a teszt. A két hét az a minimum.


26/N

2011. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ovuláció környékén tényleg lehetséges a terhesség, 72 órás tabi, ha nem akarsz gyereket.

Terhességi teszt nagy baromság az első pár hétben.

2011. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!