Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KaTriinn kérdése:

Melyik a legjobb fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, most akarom elkezdeni szedni, de nem tudom melyik a legjobb. Melyiknek mi a mellékhatása? Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!
2011. júl. 21. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
vonulj be apácának és tedd magad isten szolgájává! ha becsületesen csinálod, akkor annál jobb fogamzásgátló nincs!
2011. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kellenek ilyen szarságok, koton folyamatos használata a legmegbízhatóbb és a legegyszerűbb
2011. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából ezt a háziorvosodnál kéne érdeklődnöd.Ugyanis őneki köteles megmondania hogy melyik a neked illő.
2011. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
koton folyamatos használata egy frászt, elég csak szex közben
2011. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont :D


1ébként a jangee nevű cuccot fogod kapni sztem..alacsony hormontartalmú az asszonynak is ez van :D

2011. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
nem mondod b azdmeg nem is arra gondoltam hogy munkában és mindenhol feltétlenül viselje te degenerált.
2011. júl. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi kb másfél évig óvszert használtunk. Soha nem lyukadt ki, nem volt igazándiból vele semmi baj. De nekem mindig pontosan jött meg, de miután elkezdtem nemi életet élni, 3-11 napokat szokott késni. Nagyon izgulós vagyok, és nekem nagyon sok volt ennyi késés. Nekünk ezért nem volt jó az óvszer. Most Jangee-t szedek, semmi bajom, imádom, mert nekem nagyobb biztonságérzetet ad, és pontosan jön meg.:) Így egyáltalán nem kell izgulnom:) Én ezért szeretem jobban a tablettát.
2011. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

11.45

Köszönöm szépen a választ! Én is igy vagyok. Óvszert használunk, de az neki sem elég jó, meg én is tartok tőle. Ezért akarom elkezdeni a gyógyszert. Utánafogok nézni ennek, amit te írtál! Köszönöm mégegyszer! :)

2011. júl. 22. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót csak akkor kezd el ha tartós kapcsolatban vagy. Én 1 éve szedem, mert olcsóbb és kevesebb az aggodalom, mint óvszernél. De persze ehhez a módszerhez felelősség is kell, legjobb az ha az orvosodtól kéred az információkat erről. Rengeteg erről szóló kérdés és válasz van a részleteket nem írom le megint. Én stodettét szedek.


22N

2011. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!