Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz az, hogy a sperma képes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a sperma képes a női hüvelybe bemászni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval azt az elején szögezzük le, hogy én ebben nem hiszek, csak hallottam róla..


Azt mondta nekem valaki, hogy ha rá élvez a fiú a lány combjára például, akkor a sperma elkezd arra mászni/ bemászni a női hüvelybe, mert az olyan illatot áraszt, ami a spermákat oda vonzza.


Ez az egész igaz vagy sem?


2011. júl. 22. 02:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
hát rendesen be lettél volna hülyítve ha elhiszed
2011. júl. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 szenszi ***** válasza:
83%

persze, hogy igaz. mit gondolsz, miért van olyan sok nem várt terhesség, meg abortusz?


egyébként nem tudom, hogy tudod-e, de nagyon vigyázz a lányokkal, mert vannak olyan szülők, akik puncikoboldot raknak a lányuk nunijába, hogy amíg el nem érik a 18 éves kort, ne veszíthessék el a szüzességüket. ha akkor cserkészed be a lompost, amikor épp ébren van a puncikobold, simán leharapja a kuksidat.

2011. júl. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
fáj a hülyeség. nem tudom, hogy ki mondta ezt. de nem, a spermium nem tudja, hogy merre van az arra.
2011. júl. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Van létra is.
2011. júl. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. júl. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, farzsebből előkapja az igot és az majd elnavigálja...
2011. júl. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,ez halál komoly :S


ilyen limuzinnal mennek


[link]

2011. júl. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

szóval nem.. tudtam, hogy jó nagy f@szság, mivel még sose hallottam róla.. elvileg nőgyógyász mondta neki.


Köszi mindenkinek! ;)

2011. júl. 22. 06:49
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A Puncikobold speciális hívósîpjának hangjára beindul egy genetikai felfejlôdés melynek eredménye képpen mászólábak nônek ki a spermasejten, így az képes a hang irányába mászni. Olyan gyors hogy észre sem veszed. A vazelinen viszont nem képesek mászni. eggyüttlét elôtt így annak használata javalott az egész testen. Ellenszere az abortusz nevezetü beavatkozás. dr Gázos Géza szexuálpsichológus.
2011. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam hogy érdemes elolvasni a kommenteket :DD
2011. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!