Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez most mi volt a gumin?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi volt a gumin? Sperma vagy a barátnőm nedvessége?

Figyelt kérdés

Tegnap este szexeltünk, és mi után elmentem, még kicsit nyomtam neki. Miután kivettem az egész gumin olyan volt mint belül. Egy nőnek a nedve is lehet olyan sűrű mint a sperma? Na meg olyan sok? Vagy kifolyt volna? Most van peteérése, ezért lenne ilyen fontos.

Előre is köszi.


2011. szept. 22. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vegye be az esemény utánit az a biztos
2011. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 menta34 ***** válasza:
100%
Szerintem akin már szakadt el gumi az tudja, hogy nem összekeverhető :) Ha egyben van akkor olyan mint felhúzáskor, csak lucskosan és benne a cucc. Ha elszakad akkor pl. a makkon nincs semmi, csak mellette lifeg...
2011. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dottorre ***** válasza:
100%
Lehet bőven olyan sűrű és sok, igen. De élvezés után ki kell venni a gumit, ez rá is van írva, meg tanítják is. Lehet, hogy jobb lenne most bevenni az esemény utánit, aztán meg tanulni az esetből, és akkor kivenni, amikor kell. Különben szerintem ez elég egyértelműen nem sperma volt. De olcsóbb most az esemény utáni, mint egy gyereket felnevelni.
2011. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Amig annyira éretlen vagy, hogy nem tudod megkülönböztetni a spermát a sunaszafttól nem értem miért kell szexuális életet élni.
2011. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"ma 11:16"


De akkor hogyan tanulja meg????

2011. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor legalább írd már le hogy mi a különbség közte, mert tudod ezt eddig senki nem mondta nekem. És a női nedv is a ciklusban elég változó... szerintem.
2011. szept. 24. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet olyan sűrű, és mennyiségű is. Ha meg peteérése van, olyankor egy nő alapból nedvesebb.... Nekem pl. holnap van peteérésem elvileg, de mivel fogamzásgátlót kezdtem el szedni, így perpill semmi folyásom nincs. Csak szex közben ahogy nedvesedek....
2011. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!