Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Diane 35 okozhat erős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Diane 35 okozhat erős vágycsökkenést? Előfordulhat hogy nagymértékben csökkenti a vágyat?

Figyelt kérdés

Egy éve szedem a diane 35-öt amit még bőrgyógyász írt fel, és mivel eddig nem volt barátom nem is éreztem a vágycsökkentő hatását.

Előfordulhat hogy egy gyógyszer nagymértékben csökkenti a vágyat? Más gyógyszer jó lehet??

Másrészt ha gyógyszert váltok akkor nem lesz csúnyább a bőröm? Csak azért kérdezem mert ezt a gyógyszert állítólag csak bőrgyógyászok írják fel...


2009. ápr. 3. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát amikor én azt szedtem én is elég ritkán kívántam...fura volt mert előtte nem volt ilyesmi jellemző rám. Amúgy nekem nőgyógyász írta fel. Most Cypromixet szedek, azzal már nincsenek ilyen gondjaim pedig állítólag a kettő majdnem ugyanaz, csak van egy kis árkülönbség köztük...
2009. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azonnal hagyd abba, és nem (csak) a vágycsökkenés miatt. Én 2 évig szedtem, mert felelőtlen volt az orvosom, ugyanis a Diane alapból nem (csak) fogamzásgátló hanem egy nagyon erős hormonkészítmény, ami főként a bőrre hat, viszont tönkreteszi a méhnyálkahártyát és hosszú távon felborulhat tőle a máj-hasnyálmirigy működése is (mint nálam). 1 évnél tovább nem nagyon lenne szabad szedni...

Én így tudom.

2009. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A diane 35 - rol csak rosszat hallottam eddig, meg azt h ez nem csak fogamzasgatlo tabi, hanem vmilyen mas gyogyszer is. en nem szedtem, de ugy hallottam h mar elavult, es fél évnél tovabb nem is szabad szedni.
2009. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!