Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem jött meg mi tévő legyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jött meg mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A harmadik levél fogamzásgátló talbettát szedtem be, és a harmadik napi szem kiamaradt véletlenül, de mnidig gumival védekeztünk, csupán egyszer szakadt ki, körülbelül 2 hétre azután, hogy kihagytam a 3-dik szemet.Lehetséges az, hogy terhes lettem?gumival is és tabival is védekezünk, ettől jobban nemigen lehetne,csupán úgy ha nem szeretkezünk.De msot nagyon ideges vagyok, nemtudom hogy mit tegyek.A válaszokat előre is köszönöm.
2011. júl. 23. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű, hogy baj van, de azért a biztonság kedvéért csinálj tesztet és akkor megnyugodhatsz.
2011. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:
nincs megvonásos vérzésed?
2011. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nincs abszolut semmi.eddig mindig szombaton jött meg de eddig még semmi, és nem úgy érzem, hogy megjönne.jaj nagyon parás vagyok igyis, most meg pláne az vagyok.
2011. júl. 23. 16:00
 4/12 napietus ***** válasza:
vegyél tesztet akkor.
2011. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, akkor hétfőn veszek egy tesztet.remélem nincs baj.
2011. júl. 23. 16:06
 6/12 Manesz ***** válasza:
Nem lehet problema... A spermium max 3-4 napig marad életben, míg a petesejt 1 napig... így a 2 hét semmi problema
2011. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem a tanárnőm azt mondta h ha kimarad a fogamzásgátló szedése akár 1 napot akkor 1 hónapig hiába szeded ugyhogy lehetsz terhes sajnálom
2011. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ezért védekeztünk gumival is de ha véletlenül kijukadt nem vehettem be 72órásat.jajj remélem nemvagyok az,habár ha nemjön meg bizti azvok.
2011. júl. 23. 16:53
 9/12 anonim válasza:
Nem írtad le hány napja késik.Ne idegeskedj mert attól is késhet,de vegyél tesztet.
2011. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ma kellene megjöjjön, mindig szombaton szokott megjönni.jaj hétfőig megzavarodok.
2011. júl. 23. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!