Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az utolsó aktus után 6...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utolsó aktus után 6 nappal megjött az kizárhatja a terhességet?

Figyelt kérdés

Megszakítással védekeztünk, tudom hogy meggondolatlan volt, azóta idegeskedek, 4 napot késett és ma este végre megjött, már csak azon aggódok hogy még ígyis simán lehetek terhes :S

Mennyi esély lehet rá?


2011. júl. 23. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
nem ez azt jelzi h hatosikreid lesznek
2011. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

ha tudod, hogy meggondolatlan voltál, akkor miért nem védekeztetek? akkor jó viccnek tűnt? gratulálok hozzá, hogy ennyi eszed van...


amúgy meg a menstruáció nem zárja ki teljesen a terhességet, van, aki terhessége alatt végig menstruál...


remélem egy életre tanulsz az esetből...meggondolatlan liba...

2011. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
így is van némi esély, vegyél 2tesztet,most kétezer forintot kb csak megér hogy ne legyél ideges emiatt
2011. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esély a terhességre, szóval valószínűleg nem vagy az...
2011. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Fogok venni tesztet, de 6 nap után még nem mutatja ki a terhességet..

Tudom hogy van olyan is, bár ez az ezért elég ritka és valószínűtlen..


Csak azért érdeklődtem, hogy így azért csökkent az esély, nem?

2011. júl. 23. 22:28
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

olvassatok már utána!!! Aki a terhesség alatt menstruál, annak nem "szokványos" színű a vérzése, hanem inkább barnás...konkrétan, mintha befostál volna, egy kis vérrel...ha jelenleg, a megszokott színben "pompázik", akkor semmi ok az aggodalomra ;)

Egyébként, ha utána olvastok, mondjuk rákerestek a neten, akkor sokmindent megtudhattok a terhesség alatti menstruációról ;)

17/L

2011. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi, az elején egy kicsit fura színe volt, de mostmár teljesen normális.. az úgy oké?:D
2011. júl. 26. 00:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy aggódnod kell. A ciklusod nem azon részén szeretkeztetek amikor peteérésed volt, ráadásul előváladék kerülhetett beléd, aminek igen kicsi az esélye, hogy teherbe ess tőle, ráadásul még meg is jött, és normális is. Ha ezeket összeveted, a kicsi esélyek még kisebbre csökkennek. Ne aggódj.
2011. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, pénteken szeretkeztünk megszakitással, most a napokban kell megjöjjön és remélem meg is jön...
2011. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem azokat az embereket akik képessek le libázni egy vad idegent csak azért mert felelötlen volt, az az már csak az ő gondja és senki másé, nem kell ezért lesértegetni, ez is csak a bunkóság jele... A lány azért irta a kérdést hogy megtudja a menstruáció kizárhatja-e a terhességet nem pedig azért hogy lehordjátok mindennek...

Ja és nem vagy terhes, szinte 0,0000001 % az esélye.

2011. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!