Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudhatom azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom azt, hogy a fogamzásgátló elég erős e nekem és hogy biztosan véd?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát 100 % nem tudhatod, csak meg kell bízni abban hogy az orvos a megfelelőt írta fel.A mai fogamzásgátlókat,ha valaki rendesen beszedi,ahogy kell, nem eshet teherbe.
2008. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy nem produkálsz rendellenes tüneteket. Ha pl. ciklus alatti rendellenes vérzés lép fel, vagy épp ellenkezőleg, a 7 napos szünetben sem jön meg a mensid, akkor nem jó neked a tabletta. Akkor kell visszamenni és a doki ír fel másikat. Ha semmi szokatlan nincs, a 7 napos szünetben megjön, szinte órára pontosan, akkor az a tabletta bevált neked. Csak a pontos szedésére kell figyelned.
2008. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első hét napos gyógyszermentes időszakban rájössz! Én is ezen izgultam. de minden rendben volt. Hozzáteszema 30napos ciklusom átált az első levél beszedése után 28naposra, illetőleg megjött a 4. gyógyszermentes napon amimiatt izgultam hogy mi lesz! Az orvos biztos oylat irt fel neked ami számodra megfelelő! HA normálisan szeded nem lesz baj! :)
2008. márc. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!