Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem lehet belőle baj, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet belőle baj, ha a 20. szem tabletta bevétele után gumi nélkül szerelmeskedtünk, és elment bennem a barátom?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni fogamzásgátló tablettát (Lindynette 30, először szedek gyógyszert, ezelőtt mindig gumival védekeztünk), és az orvos azt mondta, az első hónapban még kiegészítő védekezés (óvszer) szükséges, de a 2. levél szedésétől már nyugodtan szeretkezhetünk anélkül is. Egy levélen ugye 21 szem tabletta van, és már csak 1 db volt hátra, amikor megtörtént... 20 szemet szedtem be összesen, amikor lefeküdtünk gumi nélkül, és a barátom elélvezett, mielőtt kivehette volna. Aznap este persze bevettem az utolsó, 21. szemet is, és hát ezzel az 1. levél el is fogyott, de azért kicsit mégis aggódom.


Szerintetek lehet baj? :S Forduljak nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért? Tegnap történt meg a dolog, szóval elvileg még időben vagyok, azt hiszem... Ti mit gondoltok? :S


2011. júl. 25. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló szedése alatt NEM lehet esemény utánit használni. Egyébként ha eddig óvszerrel védekeztetek (nem megszakítással), akkor nem valószínű a terhesség.

Bár nem értem miért nem lehetett volna kibírni azt a néhány napot. Most biztos jobb pár napot idegeskedni....

2011. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én lyndinette20at kezdek szedni,de nekem a doki azt mondta,hogyha a menstruációm 2.vagy5. napján(az 5.et javasolta)kezdem szedni,akkor az első hét után védve vagyok..különben tök azt veszem észre,hogy mindenki mást mond erről.részünkről nincs gond azzal sem,ha egy hónapig még óvszerrel szeretkezün,de akkor miért nem azt mondjaa doki?:D
2011. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!