Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal tegnap este úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal tegnap este úgy döntöttünk hogy szeretkezünk egyet, de ő nem volt hajlandó óvszert húzni, és én meg rosszul vagyok a fogamzásgátlóktól (25 vagyok) és a f. Gátlók miatt már voltam is kórházba mert nem bírja a szervezetem. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem erről a dologról a barátomnak és ő teljesen kiakadt hogy mit képzelek én hogy majd ő fog védekezni mikor én "könnyebben" megtehetem. Ezt most miért csinálta? Nem is szeret?
2009. ápr. 6. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
azt nem tudom, hogy szeret-e de egy se*gfej az tuti. ha szerinte ilyen egyszerű a fogamzásgátló, most függetlenül attól hogy szeheted-e vagy sem, meséld el neki, hogy milyen káros hatásai vannak, és hogy aki szedi, annak valamilyen szinten akörül forog az élete.
2009. ápr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
A barátod egy bunkó! Nem tudja felfogni, hogy te nem szedhetsz tabit, mert nem bírja a szervezeted?! Mondd meg neki, hogy a védekezés mindkettőtök dolga!
2009. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Utolsónak: még nem tudja a barátja, épp az a kérdés, hogy elmondja e neki?!


Szerintem amugy mar aznap el kellett volna mondanod neki ott helyben, lehet akkor megértőbb lett volna, de tény hogy elég nagy bunkó :P !

2009. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mint hím egyed úgy érzem a védekezés az én feladatom is, nem csak a partneremé.

Mivel nem szedhet tablettát ezért óvszerrel védekezünk. Nem tudom a pasidnak mi a problémája vele, mindenesetre ebből is látszik, hogy ha valami baj történne akkor mennyire számíthatnál rá...

2009. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

ha a barátod annyira bunkó, hogy "nem hajlandó" óvszert húzni, miközben te nem bírod a fogamzásgátlókat, akkor szerintem ne sok időt fecsérelj rá tovább. A védekezés az ő feladata is. És igen, mondd el neki. Ha pedig nem érti, akkor menjen a francba. Miféle ember az ilyen, hogy rád hárítaná a felelősséget, akár az egészséged árán is? Bezzeg dugni, azt akarna...

Grr, milyen ideges lettem...

2009. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem szeret, azért csinálja. Ha szeretne, nem várná el, hogy tönkretedd a szervezeted a hormonokkal.
2009. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Biztos hogy le akarsz feküdni egy ekkora tahóval?


A következőket teheted:

Elmondod neki, lesz valami (otthagy, megérti, használtok valami mást).


Nem mondod el neki, nem védekeztek.


Nem mondod el, belehalsz a gyógyszerekbe.


Nem mondod el, otthagyod.


Nem mondod el, és ráveszed, hogy használjatok mást (bár, ne haragudj, nem hiszem hogy belemenne, mert az sem csak neked macera...)

2009. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
14:35-höz: Ami kimaradt, de gondolom egyértelmű, elmondod és otthagyod, én ezt csinálnám.
2009. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet tévedek, de nekem úgy jött le a kérdésedből, hogy nem mondtad el neki, hogy nem bírod a fogamzásgátlót. Ha ez tényleg így van, akkor ANNYIRA nem paraszt. Mond el neki és sztem nincs az az isten, hogy azután ezzel csesztessen. Az óvszer meg csökkenti a férfiak örömét, úgyhogy érthető ha nem rajong érte.
2009. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!