Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex fog. Gátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex fog. Gátlóról hallottatok már?

Figyelt kérdés
Milyen szerintetek?Tényleg megbizható?Bármelyik megoldása?Én szeretném vmelyik elkezdeni használni és szeretnék msáoktol is hallani rola.Köszi Kitti
2011. júl. 26. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hallod, szerintem aki ezt az oldalt böngészi már biztosan hallott róla :) Mondjuk én semmit sem tudok mondani róla, de próbálj rákeresni a keresővel, úgy szerintem megtudhatsz ezt-azt :D

Remélem segítettem.


F/18

2011. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg fórum szól róla, és nem túl megbízható...maximum megszakítással...

Én használtam a hülyevkúpot, de égetett-csípett, előtte 20 perccel már felkellett helyezni, és mivel olyan mint a viasz, orálozni sem tudtunk...

2011. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én használtam másfél évig, aztán 9hó után megszületett a kisfiam.
2011. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem megbízható. Legalábbis önmagában nem. Használj mellette vmi más módszert is (pl. pesszáriumot, megszakítást és/vagy naptármódszert)
2011. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Használtam kúpot, csípett, folyt ki a hab.

Használtam tablettát, csípett, égetett. Ill. csak a páromat mind a kettő. És azért az orál, mint ahogy az előttem szóló is írta, háááát.... amikor folyik ki belőled valami, nem biztos hogy odateszed magad.

A többit nem próbáltam, de van a másik a phatentex, az sokak szerint jobb, mert van akinek nem csíp.

Ja, meg a magömlés előtt 10 perccel, ha közben teszed fel, akkor a pillanatnak annyi, ha meg előtte akkor nézd az órát.

Viszont van aki elégedett vele. :)

2011. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Volt évfolyamtársam használta és terhes is lett tőle:/
2011. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Volt évfolyamtársam használta és terhes is lett tőle:/" 100%-ra állítom, hogy nem a pharmatextől lett terhes :D
2011. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okéo kössz a válaszokat és tapasztalatokat..Hát akkor nem fogjuk használni..Pedig a tv-ben nagyon reklámozták és még jo is lett volna ha megvéd és nemkell orvoshoz járkálni és gyogyszert szedegetni..nah mindegy :) kössz azért megnézem azt a másikat is...
2011. júl. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!