Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2. hónapja szedek belara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. hónapja szedek belara fogamzásgátló tablettát, most tartok a második levél közepén. Lehet mellette peteérés?

Figyelt kérdés

Tegnap este viszont úgy éreztem mintha peteérésem lett volna, érzékeny, fáj a petefészkem és bővebb, hígabb folyásom is van.

Ez régen is mindig így volt, de most megijedtem mert a tabletta mellett elvileg nem jöhet létre peteérés. Lehetséges hogy mégis? Ilyenkor viszont akár teherbe is eshetek. Egész hónapban rendesen szedtem, órára pontosan ezért nem értem hogy most ez mi lehet.


2008. márc. 2. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szeded, akkor nem lehetsz terhes! A terhesek is érzik, hogy mikor menstruálnának éppen (márha nem lennének terhesek)!

Szerintem csak még szokja a szervezeted, ezért érzed úgy!

2008. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
59%
én is kb. ugyanannyi ideje szedek fogamzásgátlót, mint te.nekem is az az érzésem volt, h peteérésem van,pont ezekben a napokban voltam együtt a párommal.remélem nem lesz semmi baj.
2008. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok ezek szerint egyedül így. Én pedig 100%-ig biztos vagyok benne hogy peteérésem volt, mert jól ismerem már a tüneteket, összehasonlíthatatlan bármi mással. Nem tudom mi lesz, mert szeretkeztem is a párommal pont most...
2008. márc. 2. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehet peteérésed, de ha mégis akkor elvileg nem tud életben maradni és beágyazódni a tabi miatt, de persze 0,001% esélye van. Szerintem addig ne izgulj amíg a levél el nem fogy és meg nem kell jönnie. Ha a szünetben nem jönne meg, akkor már irány a doki.
2008. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!