Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Libidócsökkenés miatt Gestomix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidócsökkenés miatt Gestomix 20-ra kellett váltanom. Tapasztalatok? Libidóra hatott valakinek?

Figyelt kérdés
Miután az előző fogamzásgátlótól a libidóm nullára csökkent, kénytelen voltam váltani. A doki szerint ebben nincsennek olyan hatóanyagok, amik a libidó csökkenését okozzák. Mi igaz ebből? Olvastam olyat, hogy valaki 2-3 gyógyszert is kipróbált és egyik se változtatott a problémán... Csak jövőhéten kell elkezdenem a szedést, ezért is érdeklődök, hogy mire számítsak. Nagyon kíváncsi vagyok, mivel ez a probléma miatt elég sok gondom lett a párkapcsolatomban. Ez nem is csoda, hiszen milyen kapcsolat az olyan, ahol a nő huszonévesen egyáltalán nem kívánja a szexet...
2011. júl. 28. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ezt használtam,egyáltalán nem csökkent a libidóm.Talán még nőtt is,de lehet nem ettől.:D

2011. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanazt tudom mondani, mint az első válaszoló, nekem is mintha nőtt volna kicsit a libidóm :) (persze ehhez valószínűleg nem csak a gyógyszernek lehet köze :D)
2011. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Az az igazság, hogy itt a neten megkérdeztem ezt nőgyógyásztól is, és azt a választ kaptam, ne szedjek most semmit. Most akkor nem tudom, hogy meg merjem-e próbálni. Bár a ti válaszaitok azért bíztatóak. :) Ki mióta szedi? Előtte szedtetek mást?
2011. júl. 28. 15:22
 4/10 anonim válasza:
Szia én már 3 éve szedem, nincs vele gondom....meg vagyok elégedve.
2011. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De szerintetek el merjem kezdeni folytatólagosan a Sensonette után, vagy inkább tartsak 1-2 hónap szünetet? Orvostudakozón megírtam a problémám és azt a választ kaptam, ne szedjek mostanába semmit...
2011. júl. 29. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha még akarsz egy jót szexelni, akkor jobb ha most tényleg pihenteted a dolgot, míg kicsit helyrejön a libidód. Talán néhány hónap múlva megpróbálnám a másikat. De őszintén szólva én is egy vagyok azok közül, aki többet is kipróbált, és mindegyik lecsökkentette (ma főleg emiatt nem szedek tabit).
2011. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a válaszod! Igazad van, és tényleg ezt fogom csinálni. Tartok egy 1-2 hónap szünetet, aztán kipróbálom... 1-2 hónap alatt azért gondolom rendbejön a szervezetem, ugye? Mondjuk ez is mindenkinél változó.
2011. júl. 30. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én legalább 3 hónap szünetet tartanék, 1-2 hónap szerintem kevés.
2011. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy iagazad van, sajnos nem tudom mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből teljesen...
2011. júl. 30. 13:05
 10/10 anonim válasza:
Az én libidóm csökkent tőle. Most váltok vissza Symiciára, mert újra lehet kapni.
2012. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!