Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elszakadt, de nem bent mentem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asker11 kérdése:

Elszakadt, de nem bent mentem el. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel mindig gumit használtunk. Legutóbb viszont annyi volt a probléma, hogy elszakadt. Mondjuk nem is a vége szakadt ki a guminak, hanem valahol az törzsén oldalt, de csak a végén vettük észre, azonban NEM a barátnőmben mentem el, de volt egy rész, amikor "lyukas" gumival csináltuk és most van egy kis para.

Esemény utánit nem vett be, meg már arról le is csúsztunk.

Szerintetek?


2011. júl. 31. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
attól még hogy nem benne ment el, simán lehet bármi, bár mondjuk ha a szélén az nem gond
2011. júl. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a 20. olyan kérdés ahova ugyanezt írtam: menjetek NŐGYÓGYÁSZHOZ!Holnap után vagy amikor rendel!
2011. júl. 31. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebből szerintem nem lesz semmi. Ne aggódjatok!
2011. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!