Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális ha 10 napig tart a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 10 napig tart a menstruációm fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
ez az első fogitabim...és a megszokott 5-6 helyett már 10. napja tart. (symiciat szedek)
2011. júl. 31. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első levélnél teljesen normális, a szervezetnek hozzá kell szokni a tablettával bevitt plusz hormonhoz, és előfordul, hogy erre vérzéssel reagál. Gondot csak akkor jelent ha három levél beszedése után sem múlik el.
2011. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne beszélned a nőgyógyászoddal. Lehet nem megfelelő számodra ez a fogamzásgátló. Nekem a 3. jött be csak. Amit te szedsz mondjuk nem ismerem, de szerintem a 10 nap az sok. Lehet nem baj, és normális elsőnél (lehet előfordulhat az ilyen) de! beszélj vele és megmondja mi a helyzet:)
2011. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az első adag akkor ok de amúgy nem is kéne menstruálnod.
2011. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én mondjuk nem ezt a fajtát szedem, de én a 4.napon vettem be, mert az orvosom azt mondta így majd kevésbé fordul elő pecsételő vérzés stb... lehet neked sem az első napon kellett volna elkezedeni,mert így hallottam emberkéket akiknek így vagy 1 hónapig "megvolt"... :S nekem teljesen jól működik így,nem vérzek feleslegesen, csak amikor kell :)
2011. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!