Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta - segítsééé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta - segítsééég, Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tegnap megtörtént a "baleset". ahogy hazaértem, kimostam magam már amennyire csak tudtam. Ma reggel irattam fel eseményutáni tablettát. a történtek után 12 óra elteltével vettem be a gyógyszert. Most kicsit parázok. (Értelmes válaszokat kérek, nem hülyeséget, mert veledis bármikor megtörténhet a dolog.. :// )
2011. aug. 5. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ha még időben bevetted, akkor elvileg nem lehet gond.


Nem ilyesztgetni akarlak, de a hugom Escapelle helyes alkalmazása mellett is terhes maradt (mondjuk ő már 23 volt, így megtartották a babát).

A nőgyógyász is azt mondta, hogy előfordul, hogy a gyógyszer mellett is terhes marad valaki.

2011. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Nekem segített. De ilyen kevés infóval nehéz bármit is mondani. :\ Függ h van-e peteérésed, v mikor volt a mensid. Próbálj megnyugodni, egy doki azt mondta ha a 16% akiknél nem hat azok nem helyesen alkalmazzák v kihányják.

2011. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
24én jöttmeg az utolsó mensesem. csak nem lesz semmi gond :/ köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 5. 10:40
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Ne aggódj velünk múlt héten történt meg :D ... kiszakadt az a sz@r aztán a nőm be volt parázva ,ugye jó pasi révén nem ijedtem meg hanem mondtam neki hogy most azonnal bejössz a fürdőbe és kimoslak ,kimostam amennyire csak tudtam aztán mondtam neki hívja fel mutterját (mert kórházban dolgozik és mondta ha baj van szóljunk) nagy nehezen rávettem felhívta a nőmet elvittem dolgozni én meg azonnal kocsiba ültem és mentem a receptért ,én is ilyen escapelle tablettát hoztam és azonnal meg is ette ,de hogy hatott-e vagy sem azt nem tudom, bár nálunk az eset után 1/4 órával vette be a gyógyszert mert rohantam mint a ... :D . de ha terhes lesz és lehet akkor beperelem a gyártót mert 1: időben bevette,2: nem hányta ,3: nem volt semmi baja a gyógyszer beszedést követően.

Szóval mi is várjuk az eredményt, neki az eset előtt 2 héttel volt mensese szóval tuti hogy peteérésen volt :$ bár ezt én nem tudhatom de minden esetre követem mindíg hogy mikor mi jön nála hogy képben legyek :P . de ajánlom a kérdezőnek ,ha megtörténik utána azonnal mossad ki magad és ne menj haza előtte mert az csak ront a helyzeten,minél előbb intézkedsz annál jobb lesz a hatás

2011. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
ez kimaradt : 19/f
2011. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
miis intézkedtünk volna azonnal.. csak ez este történt, és a barátom rohant is a patikába, de bese akarták engedni merthogy "csak feliratva adhatják ki"... utána az ügyeletre hogy nem e írják fel.. ottis elküldték őt.. így várni kellett reggelig hogy a nőgyógyászhoz eltudjak menni.. :/// neten utána néztem, ott írták hogy vannak amik vénynélkül is kaphatóak.. szal enynit róluk :///
2011. aug. 5. 10:59
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
igen sajnos csak receptre van és jó drága az az 1 kis tabletta ráadásul díszcsomagban ,de hogy minek :D . semmi érdekeset nem tartalmaz csak sárgatestet,szőlőcukrot azt ennyi :D nem kell félni ,ha nem hánytál beszedés után akkor nagy az esély hogy hat a gyógyszer :)
2011. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát, remélem:) nagyon szépen köszönöm a válaszokat:))
2011. aug. 5. 11:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az azért elég meredek kijelentés, hogy semmi érdekeset nem tartalmaz. Több, mint egy havi fogamzásgátló hatóanyaga van besűrítve egy bogyóba (vagy kettőbe, mert van ami két tablettás esemény utáni). Szóval elég nagy hormondózis. Végülis, semmi érdekes, valóban............ :) De tény, hogy a nem kívánt babánál valóban jobb.


Semmi gond nem lesz szerintem, még peteéréskor is 25% az esélye maximum, hogy terhes marad a csaj, hát még így. No para!

2011. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 synhosting999 válasza:
100%

Sziasztok!

Bár tudom hogy a kérdés már biztos hogy le van zárva de velem is ugyanez történt meg nem régen és én is olvasgattam itt hogy milyen esélyeink vannak

Kilyukadt szex közben a gumi nem vettük észre.Teljesen elmentem a barátnőmben egyből lezuhanyzott és 4 órán belül bevette az ecapelle tablettát. Azóta megjött neki rendesen .Körbekérdeztem barátaimat 6 esetből 6 szor nem történt terhesség tehát a tabletta igen hasznosnak mondható.

2012. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!