Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta - segítsééé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta - segítsééég, Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tegnap megtörtént a "baleset". ahogy hazaértem, kimostam magam már amennyire csak tudtam. Ma reggel irattam fel eseményutáni tablettát. a történtek után 12 óra elteltével vettem be a gyógyszert. Most kicsit parázok. (Értelmes válaszokat kérek, nem hülyeséget, mert veledis bármikor megtörténhet a dolog.. :// )
2011. aug. 5. 10:31
1 2
 11/11 fogtunder válasza:
100%
mindenkinek ajánlom, hogy írasson fel előre eseményutánit, és ha szükség van rá (bár ne legyen) akkor így kéznél lehet gyorsan a segítség. Elszomorító, hogy a SOTE nőgyógyászati ügyeletéről péntek éjjel elküldik az embert, mondván, hogy 72 órás a tabletta, ráér bevenni majd hétfőn reggel, ezért nem ébreszti fel a nővér a doktor urat..pedig köztudott, hogy minél előbb veszi be az illető, annál nagyobb eséllyel akadályozza meg az esetleges teherbeesést. Szóval még egyszer hangsúlyozom, legyen otthon vésztartalékként eseményutáni, és akkor elkerülhető a késlekedés a bevételét illetően.
2015. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!