Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Magyarországon már végeznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon már végeznek bőr alá ültethető fogmzásgátló műtétet? Van itt olyan, akinek már csináltak?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásos? Jobb, mint a fogamzásgátló tabletta? Jelentkezett valamilyen mellékhatás?
2011. aug. 5. 10:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyébként Szlovákiában élek, de az itteni helyzetről orvosnál fogok érdeklődni.
2011. aug. 5. 11:36
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha csak az árat nézzük, akkor sokkal jobban megéri, mint bármelyik más fogamzásgátló eszköz. De sajnos itt elég hosszú időre el kell kötelezned magad mellette, nem tudod, hogy a mellékhatások -ha vannak-, akkor mikor jönnek elő. És mondjuk egy tablettánál hamarabb lehet korrigálni a dolgokat mint az implanonnál.
2011. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Szoríts egy fogamzásgátló tablettát a térdet közzé és ne nyisd szét! Leghatásosabb!!!
2011. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Segítségvok=) ***** válasza:
0%
olyan van ha a nunádba feldugnak valami ketyerét ami szex során ilyen spermaölö cuccot add ki magábool (de nem sokat csak h elég legyen nem gondolj rosszra..)
2011. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem unatkozó tinédzserek véleményére vagyok kíváncsi, hanem felnőtt, tapasztalt emberekére!
2011. aug. 7. 15:46
 16/17 anonim válasza:
Én is olvastam már róla, hosszú távon az ár tekintetében jobban megéri szerintem, mint a tabletta.
2011. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 SwedishTime ***** válasza:
0%
Tényleg ez a legnagyobb problémád?%
2011. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!