Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hete be vettem egy 72 oras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete be vettem egy 72 oras tablettat es a masodikat kesore vettem be feltem h nem fog hasznalni de most 1 hetre ra megjott a menstruaciom. Ez most azt jelenti h hasznalt a tabletta es nincs semmi gond?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy igen vagy nem! nem mindenkinél marad el a menstruáció terhességnél...ha elmúlt a menzeszed menj el dokihoz a saját érdekedben!
2011. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyon pici esély azér van a terhességre. A biztonság kedvéért, ha elmúlt a menstruációd csinálj tesztet.
2011. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Megbocsáss, de hogy egyszer hülye vagy, és nem védekezel, vagy elcseszed, és kell a tabi, az oké. De hogy rögtön utána elcseszed még egyszer és nem veszed be normálisan, az már gáz.
2011. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Először úgy elb@szod, hogy 72órás kell, utána meg olyan h*lye vagy, hogy még azt sem tudod rendesen bevenni... Erre inkább nem is mondok semmit...
2011. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!