Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki előváladékkal esett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki előváladékkal esett teherbe? Hány százalék esélye van ennek?

Figyelt kérdés
én a barátommal guminélk csináltuk ut raktunk gumit de ő nem érezte h lett vlna e előváladék
2011. aug. 5. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

én a saját előváladékomtól estem teherbe.

17/F

2011. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elő váladékot nem érzi senki sem,hogy jön és elég sokan teherbe esnek tőle.....az esélyed így 50-50%....

30/F

2011. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

100ból 35 nő esik évente így teherbe!

Imádkozz, hogy ne te legyél a 35 között, mert elég nagy marhaságot csináltatok!!!! Megérte??!!!

2011. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, nem annyira nagy rá az esély, de meg van! Tessék gumit huzni.. a saját érdeketekben! Mindennaposak ezek a kérdések, tényleg nem szeretném, hogy butuska kis tinilányok abortuszon essenek át, de (ezt nem csak rád értem) már hihetetlen, hogy nem tudják felfogni, mik lehetnek a következmények. Remélem nem lesz "baj":s tényleg
2011. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
nem csak utódod lehet így,hanem nemi bajod is :D
2011. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szinte biztos!

Szerintem már most terhes vagy!

2011. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Nagy az esélye,hogy terhes vagy,mert hiába nem élvezett beléd,az előváladéktól az lehetsz,főleg ha nem 1-2 percig volt benned,hanem csak elélvezés előtt húzta ki,ugyanis egyre több a sperma benne.És tévedés,hogy csak a ciklus közepén lehetsz terhes.Igaz,hogy akkor a legnagyobb az esélye,de máskor sem lehetetlen.Rengetegen nem akkor esnek teherbe.Azért azt megkérdezném,hogyha terhes lettél mit csinálsz majd?Megtartod vagy lazán elmész abortuszra?Mert el tudom képzelni,így látatlanban,ugyanis a kérdésed sok mindent megmutat rólad.Pl nagyon felelőtlen vagy és a te döntésed volt,hogy ne védekezzetek,mégis félsz.És ezt nem fogom soha megérteni.Ugyanis nem kényszerített senki védekezés nélküli szexre,így ha akkor nem érdekelt a következmény,akkor most miért vagy beijedve?Ja,hogy mégis félsz?Hát vess magadra,ha ennyi eszed van.Előbb gondolkodj,aztán cselekedj.Ez egy normális felnőtt nő viselkedése.Azért kíváncsi lennék,hány éves vagy.Talán egy tini,aki azt akarja megmutatni mindenkinek,hogy már ne kezeljék gyereknek,mert érett,felnőtt nő?Na,hát az biztos nem vagy.Vagy már huszonéves vagy?Akkor meg eléggé alacsony IQ-val rendelkezel és nem közelíted meg a felnőtt észjárást.Ha meg az a kifogás,hogy jobb meg érezni akarod,ahogy belédélvez meg a szokásos blabla,akkor remélem terhes leszel és megtanulod,hogy ez nem játék.

És igen,jól látod,ki vagyok akadva.Sajna ilyen a természetem.Nem bírom megállni,hogy ne írjam ki magamból amit gondolok.Nap mint nap tele van ilyen kérdésekkel a fórum.

2011. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!