Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Általánosságban a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban a fogamzás gátló tabletta mennyi idő/tabletta után hat? Pasi vagyok és kíváncsi vagyok rá

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 13:29
 1/7 napietus ***** válasza:
általánosságban nem lehet megnondani, mert ahány annyi féle. van, amelyik 2 hét után, van, amelyik egy hónap után, de olyan is van, ami az első szemtől.
2011. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha biztos védelmet akartok,akkor az első levél beszedése után nem kell kiegészítő védelem.Egyébként a mai tabletták egy hét után is védenek,valamelyik azonnal,de jobb tutira menni,ezért mondom,hogy jobb ha egy levelet beszed.
2011. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és ha már a vágyak miatt nem tudunk annyit várni pl 1 levelet?

megszakítással nagy baj lehetne?

2011. aug. 7. 13:35
 4/7 napietus ***** válasza:
igen, ha nem bírjátok ki addig, használjatok gumit, az a biztos. ha "becsúszik" rossz lesz elszámolni a lelkiismerettel, azért mondom.
2011. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Melyik fajta fogamzásgátlót szedi a barátnőd?
2011. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még nem tudom hétfőn megy el kiváltani
2011. aug. 7. 13:37
 7/7 anonim válasza:
A használatiában benne lesz,hogy mikortól véd.Ha abban azt írják,hogy első szemtől,akkor biztosan úgy van.Az enyém is rögtön védett,de én biztonság kedvéért első levélnél még nem mertem gumi nélkül.
2011. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!