Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minnél több az előváladék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnél több az előváladék annál több benne a spermium és annál nagyobb a teherbe esés esélye? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Barátommal kb egy óra hosszáig csináltuk gumi nélkül de nem élvezett el, és abba is hagytuk, de viszont elöváladék jócskán kerülhetett belém ha már egy óra hosszáig tartott az aktus. Esetleg vegyek be 72 órás tablettát?
2011. aug. 7. 21:17
 1/6 anonim válasza:
igen , jobban teszed szerintem ! fő a biztonság !
2011. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy ez még pénteken történt de csak holnap tudnák hozzá férni a tablettához, igaz még bele esik a 72 órába, de azt mondják h minnél később veszem be annál kevesebb az esély h segit. És rettentöen össze zavarhatja a szervezetet, nem tudom mit csináljak...
2011. aug. 7. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél be szerintem, felesleges. Az előváladék az előváladék, nincs benne elég spermium, már ha van benne egyáltalán (ugyanis nem mindig van benne).
2011. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De vannak itt olyan rémisző esetek h előváladéktól estek teherbe,stb,stb...ráadásul még termékeny napokban is vagyok,és még a tabletta sem hat 100%-osan... :/
2011. aug. 8. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Jah, mindig a valakinek a valakije... én ezekben nem hiszek. De ez az én véleményem.
2011. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előváladék nem biztos, ha arra vesznek be esemény utánit, utánna nagyon vigyázni kell, mert a következő alkalomnál kiszakad a gumi, nem vehetsz be még 1-et.
2013. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!