Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volina fogamzásgátlótól hízás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volina fogamzásgátlótól hízás mennyire esélyes?

Figyelt kérdés
4 évig szedtem Lyndinette 30-at, most volt egy vetélésem, és az orvosom Volinát írt ki. Olvastam róla, hogy elég sokan meghíztak tőle. Olyan személyek híztak, akik más gyógyszertől is hajlamosak, vagy teljesen független. Nekem a Lyndivel nem volt semmi bajom, egy deka sem jött rám. Esélyes lehetek?
2011. aug. 9. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
40 tonna.
2011. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is híztam tőle.
2011. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem nem gyógyszertől függ, hanem alkattól és személytől..

én Lindynette 20-at szedek, híztam is.. míg mások, akiket ismerek és szintén ezt a gyógyszert szedték, fogytak!!

2011. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gyíííháááá ***** válasza:
36%
semmi köze a szerekhez..a liba is akkor hízik, mikor tömik:D
2011. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha korábban már bevált egy gyógyszer, akkor érdemes szólni, hogy ha nincs ok egy másik fajtát felírni, akkor a régit szeretnéd újra szedni.
2011. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a másik mellett estem teherbe, így most, és el is vetéltem, mert szedtem tovább. Nem merem újra az elkezdeni. Pedig attól semmit nem híztam, amíg anyu kb. 10kilót. reménykedem benne, ha az nem volt hatással, ezzel sem lesz semmi gond.
2011. aug. 9. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg alkati kérdés, van benne vízhajtó, szóval a gyógyszer miatt nem fogsz hízni. Az más kérdés, hogy valaki nem tudja magát kontrollálni, és nemet mondani a kajára, vagy ha a hormonrendszerét felborítja, de akkor a másikkal is lett volna bajod.

Én igazából folyamatosan fogyok mellette, bő egy éve szedem, pedig az egészséges életmód bélyegét nem süthetné rám senki.

2011. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!