Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barna folyás? (újra)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna folyás? (újra)

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, és a szokásos 5 napos vérzést hosszas barnázás előzi meg, sőt, van hogy inkább már vérnek mondanám. Az orvos felírt másik tablettát, fél évig szedtem, de még mindig barnázok, ismét kaptam újat, első hónapban vagyok, 6-7 nap múlva kéne megjönnie (a folyások miatt csak a görcsökből tudom megállapítani...), de már egy hete folyamatosan jön belőlem. Csomó hasonló problémáról olvastam, viszont én se terhes nem vagyok, se kezdő menstruáló. Fertőzésre se gyanakszom, mert akkor az a menzi után is meglenne, nem csak előtte, és az orvos se gyanakodott, mivel nem vizsgált meg. Már arra is gondoltam, hogy elvetélek a tabletta hatására, bár másfél évig mikor tablettát kezdtem szedni, semmi ilyen, semmi vérzés nem volt. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2011. aug. 9. 22:50
 1/7 Bence_00 ***** válasza:
60%
nem olvastam el de igazad lehet
2011. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És minden hónapban teherbe esel? Ezt te sem gondolhatod komolyan.

Vannak olyan nők, akiknek nem válik be a tabletta A szervezetük nem bírja a hormonadagolást. Te vszínűleg közéjük tartozol. Keress más módszert.

2011. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha megtermékenyül szegény petesejtem, de nem tud beágyazódni, akkor vérezhet, de ez csak egy ötlet... Gondolkodtam már én is a tabletta abbahagyásán, csak nem tudom, mi ennek a módja. Csak egyszerűen ne szedjem be, vagy menjek el az orvoshoz, és azért értesítsem, hogy ne tűnjön magánakciónak?
2011. aug. 9. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Én értem amit mondasz, de ovulációkor is csak 20% az esély a terhességre. Kizárt dolog, hogy te minden egyes alkalommal megtermékenyülj és elvetélj.

Ráadásul a vetélés erős és fájdalmas vérzéssel jár, nem barna folyással.

Szimplán nem tűri a szervezeted a tablettát. Mondanám, hogy próbálj ki másikat, de ha a harmadik sem vált be, akkor szerintem kár tovább kísérletezni.

2011. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tablettát pedig levél végén szabad abbahagyni. Nem kell külön emiatt orvoshoz menni, de szólhatsz s neki, hogy inkább hagynád.

Levél közepén semmiképp se hagyd abba!

2011. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. aug. 9. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:

ha szeretnél még tabit szedni, akk én azt csinálnám, h abbahagynám, várnék pár hóapot és elkezdeném egy teljesen új tabi szedését, várnék 3 hónapot, ami alatt kiderül, h a szervezetem h reagál erre a gyógyszerre....ha ez sem jó akk örökre felhagynék a fog.gátló tabival :)

persze ezt csak én mondom:)

2011. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!