Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangeefogamzásgátlót kezdeteme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangeefogamzásgátlót kezdetemelszedni idáig még nem szedtem fogamzásgátlót soha. Miért van az hogy már a9. tabinál tartok és nekem 5-6 nap szokott lenni hogy meg van a mensim de még minidig meg van és nem barna folyás mertvér. Nem tudom mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

összezavarodott a szervezeted mikor beszedted a levelet akkor fog helyreállni a kövi menstruációd...


nekem mikor elkezdtem szedni másfél napig se volt meg de utána meg jött rendesen...

2011. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. csak mert utána olvastam és azt írták hogy mindenkinek 7-8 napból lett 3-4nap amíg meg volt nekik ez meddig lesz így nekem vajon? nekem 5-6 nap szokott lenni. Mikorra áll be ez az egész?
2011. aug. 14. 00:02
 3/13 anonim ***** válasza:

Én másfajtát szedek, de az 1. levélnél nekem végig volt vérzésem, hasonlóan Hozzád. Az 1. 3 levélnél még "normális"? ha valami nincs rendben. Ha azután se áll be a rendszeres vérzés, akkor nőgyógyászhoz kell fordulni. Viszont amíg nem állt be a normális vérzés, addig még nem biztos a védelem, hiszen az azt mutatja, hogy a szervezeted még nem állt át az új hormonháztartásra. Így amíg nincs "rendes" vérzés csak a szünetben, addig érdemes kiegészítő védekezést használni.

20/L

2011. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oké kösziii :D Majd meg látjuk remélem minél hamarabb be áll ez az egész..
2011. aug. 14. 00:06
 5/13 A kérdező kommentje:
Most meg nyugottam :D
2011. aug. 14. 00:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem előtte 8-9 napig tartott, mióta szedem a gyógyszert, azóta "csak" 5-6 napig. De van egy barátnőm, aki 7 éve szedi, neki már csak 1-2 napig tart. Mivel ez ugye nem menstruáció, csak megvonásos vérzés, így elvileg tényleg rövidebb lesz, mint a rendes. :) De nyugodj meg, biztos, hogy a következő hónaptól már minden rendben lesz :)
2011. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7éve szedi?az sem normális...2-3évente szünetet kell tartani mert utána 1 élet kell még kiürül akármilyen kevés is benne a hormon...
2011. aug. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A mai alacsony hormontartalmúak mellett már nem kell szünetet tartani (ezt a nőgyógyászom mondta). Amúgy Édesanyám 13 évig szedte (ő például amiatt, mert hányt a menstruációs időszakban, úgy pedig elég nehéz lett volna munkát találni, hogy havonta 1 hétig nem tud dolgozni...), mindezt 20 évvel ezelőtt, mikor sokkal magasabb hormontartalmúak voltak a gyógyszerek, s neki is csak 1-2szer kellett szünetet tartani, mégis született 2 teljesen egészséges gyermeke, ráadásul 35 éves kora után, amikor amúgy is "veszélyesebb" gyermeket szülni. Egyébként meg mindenkinek szíve- joga eldönteni, hogy mit tesz kockára. Az más kérdés, hogy a legtöbb lánynak fogalma sincs róla, mivel tömi magát, és hogy hat a szervezetre, de én például úgy szedem 3 éve, hogy tökéletesen tudom, mi játszódik le közben a szervezetemben, molekuláris szinten...
2011. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem meg folyamatosan az a problémám hogy mikor meg van akkor annyira fáj a hasam, mint amikor valaki elvetél.. meg sokszor volt olyan hogy elájultam emiatt. :S és ezért írta fel az orvos nekem ezt a gyógyszert mert ettől elméletileg nem leszek rosszul és a se annyira baj emellett a Yangee fogamzásgátlónál hogy dohányzom, mert ezt állítólag dohányosok is szedik nem tesz annyi kárt a szervezetbe.

Nagyon szépen köszönöm a segítségét mindenkinek :D

2011. aug. 14. 02:37
 10/13 anonim ***** válasza:
"7éve szedi?az sem normális...2-3évente szünetet kell tartani mert utána 1 élet kell még kiürül akármilyen kevés is benne a hormon..." ja, 20 évvel ezelőtt...most már nem hogy nem kell, de nem is ajánlják a szünetet
2011. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!