Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Letezik almas-fahejas ovszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik almas-fahejas ovszer?

Figyelt kérdés
Bocs,lehet h hulye kerdes,de en fogadtam a baratommal h nem letezik.Ti lattatok,vagy esetleg hasznaltatok mar ilyet?Ha letezik,honnan tudnam beszerezni?
2009. ápr. 13. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én pár ve voltam kint spanyolországban, és ott bementünk egy szexshopba, ahol az egyik falon csak óvszeres tégelyek voltak, körülbelül 100 féle ízben, volt rágógumitól, tróousi gyümölcsig vodkás(!!!) izű. nem tartom kizártnak hogy volt almás-fahéjas, nem néztem végig az összeset :)
2009. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
nem tom h mire jok ezek hisz az ovszer arra valo h vedjen ne pedig illatozzon
2010. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó,nyugi en se azert kerdem.:P
2010. márc. 12. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak brokkolis-borsós ízesítésűt ismerek.Itt nálunk a kis sarki boltban lehet is kapni.
2010. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!