Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlanátok a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok a fogamzásgátló tabletta szedését?

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy mégcsak 2hónapja vesztettem el (16vagyok)Eddig óvszerrel védekeztünk,de én se nagyon szeretem és a barátom sincs oda érte.

Természetesen kikértem már az anyukám véleményét,de ő csak 1nő a sok közül.

Az az igazság,hogy nem szeretnék mellékhatásokat,viszont biztosra akarok menni.

Főleg olyan nők/csajok válaszát várom,akik szednek valamiféle tablettát.Írjátok le kérlek,hogy mi volt a helyzet,mikor elkezdtétek szedni a tabit.Előre is nagyon köszönöm :))


2011. aug. 13. 13:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16 évesen még maradjon az óvszer. nincs olyan, h vki " nincs oda az óvszerért ". az én baratom tenyleg nem birja, de én már 21 vagyok, tudom viselni a következményeket, te viszont még nem.. ha nem konyul le a gumitól, akkor használja! vagy pesszárium, bár az bajos, mert nem vmi elterjedt Magyarországon.. aztán 1-2 év múlva át lehet térni a tablettára..
2011. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Spirált tetess
2011. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Várjál még pár évet :) Jó orvos nem fog neked felírni tablettát, mivel még fejlődik a szervezeted.
2011. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló!! spirált?? te normális vagy?? 16 éves!! csak szült nőknek ajánlják!
2011. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
az a lány aki azt mondja használjatok gumit annak azt mondom mosson zokniban lábat...
2011. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Spirál kizárt :)


Meggyőztetek azt hiszem!

És a mellékhatások?

2011. aug. 13. 13:07
 7/21 napietus ***** válasza:
100%
ezt ne az itt válaszolók, barátnőid, szomszédasszony stb. véleményétől tedd függővé. nőgyógyászhoz el kell menned mindenképp, tőle kérdezd meg. ilyen fiatalon egyébként szerintem sem fogja javasolni, de azért érdeklődj, mit ajánl.
2011. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 napietus ***** válasza:
ha ír is fel gyógyszert, nem biztos, hogy az első beválik. nálam az elsőnél jelentkeztek nem kívánt mellékhatások (fejfájás), visszamentem a dokihoz, másikat írt fel, azt évekig szedtem minden gond nélkül.
2011. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
utolsó, te mit szedtél? melyik 2 tabit? nekem a mercilontól és a yaz-től nagyon fájt a fejem..
2011. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Még szép,hogy nem ettől függően fogok dönteni.Kíváncsiságból kérdezem.Na meg persze nem árt jártasnak lenni ilyen dolgokban,főleg,ha konkrét tapasztalatokról van szó.
2011. aug. 13. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!