Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki változtatta már meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki változtatta már meg a megvonásos vérzés első napját azzal, hogy rövidebb szünetet tartott?

Figyelt kérdés

Én pl a mostani levelet szerda helyett előtte héten szombaton kezdtem el szedni ez a 4. tabimentes nap volt, amikor is egyébként jelentkezett már a megvonásos vérzés.

Mindezt azért, hogy innentől ne péntekenként jöjjön meg, hanem inkább kedden.


(Volina fogamzásgátló- egyébként a betegtájékoztatón is ez van. De amikor a nőgyógyászt kérdeztem erről, akkor furán nézett, és ezt mondta, hogy nem így kellett volna csinálni, de azt hiszem félreértette amit mondtam)

Szóval vélemény?


Kérdésem az, hogy már így is védve vagyok? Vagy kell most kiegészítő védekezés egy darabig?


2011. aug. 15. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Védve vagy, de azért ne lepődj meg, ha összevissza fogsz vérezni, egy ilyen akció után. Nem mindenkinek a szervezete szereti a variálást.
2011. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig minden oké volt. Ma/holnap kell jelentkeznie a vérzésnek.
2011. aug. 15. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor örülj:)
2011. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!