Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok? Orális szextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Orális szextől teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez tény. Csak a gyomrodban fognak kifejlődni a kis gec.k.
2011. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 x) ***** válasza:
Nem, nem lehet. A méhedig nem fog elérni, max a gyomrodba viszont nem higiénikus és hülyeség is lenyelni :)
2011. aug. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Sőt attól is teherbe tudsz esni, ha már meglátod a kukiját. Szóval vigyázni! :D
2011. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

ha tudnád mi az az orális sex biztos nem kérdeznél ilyeneket.

szerinted teherbe lehet esni attól, hogy kinyalnak? :D:D mert ha igen akkor te biztos terhes vagy :D

2011. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy lenyelem, hanem mondjuk orálisan izgatom,és csókolózunk, és ő is orálisan izgat engem, erre gondoltam.
2011. aug. 16. 00:56
 6/13 A kérdező kommentje:
Najó, felesleges volt E/1-be írni, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, mert láttam, hogy sokan ezzel a kérdéssel bajlódnak...-.-
2011. aug. 16. 00:58
 7/13 anonim ***** válasza:
hány szátok van hogy egyszerre orálisan izgatjátok is egymást és csókolóztok is ? :D
2011. aug. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jajj nemúúgy xD ááá igazából valami "viccet félretéve választ" is vártam...:D természetesen nem közben, hanem mondjuk utána...
2011. aug. 16. 01:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ez marhaság.
2011. aug. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy mire gondolsz. Klasszikusan viszont egy dologtól lehet teherbe esni, ha a hüvelyben elmegy a pasi. És vannak a variációk az előváladékkal, meg az ondós kézzel felnyúlással.


Orális szextől nem.

2011. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!