Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem kellett volna a nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna a nőgyógyászomnak rendesen megvizsgálnia/kikérdeznie mielőtt felírta a fogamzásgátlót (Volina- mik a tapasztalatok? )

Figyelt kérdés

Nem kérdezett semmit csak úgy felírta... Fogok hízni tőle vajon? Mennyire megbízható? Még soha nem hallottam erről a tablettáról.. :S

19/L


2011. aug. 16. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kellett volna.. keress másik orvost
2011. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval és addig ne szedd a gyógyszert. Vérvétel és rendes vizsgálat kell előtte.
2011. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is azt szedtem, de csak pár hónapig mert: nekem is csak úgy felírta, híztam is tőle, és megerősödött a szőröm növekedése is.. Szerintem menj olyanhoz aki normálisan kivizsgál és úgy írja fel a neked alkalmas fogamzásgátlót 18/L
2011. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
voltam vérvételen 8-án, előtte óvszerrel védekeztünk és volt egy kis késés a menzeszemmel, úgyhogy a pisilős teszt mellé csináltam egy vérvételeset is. ma vittem vissza az eredményt (negatív) és utána írta fel. akkor lehet, hogy egyúttal megnézte amit kellett? kicsit aggódok.
2011. aug. 16. 15:54
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor lehet h megnézte. sztem menj vissza, és kérdezd meg.. égő vagy sem, az egészségedről van szó.
2011. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálatok hogy nézett ki ez az egész mielőtt felírt volna valamit a doki?
2011. aug. 16. 15:57
 7/12 anonim ***** válasza:
engem még vérvételre se kuldott el.. csak ugy szedtem.. a semmibe..
2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Gratuálok ezeknek az orvosoknak. Sajnos sok ilyen nőgyógyász van, aki, már bocsánat, de nyakra-f@szra írja fel ezeket a szarokat.

Igen, kellett volna sok vizságlat, labor, vérvétel, májfunkció, sőt a szüleid betegségei is mérvadóak, mert lehet következtetni egy betegségek iránti hajlamra.

Szóval ne szedd, és kérj egy teljes kivizsgálást előtte.

(csak zárójelben jegyzem meg, hogy hidd el, hogy jobban járnál, ha óvszerrel védekeznétek. Később mindenképpen bánni fogod a gyógyszert.)

2011. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
na azért a megfelelően kiválasztott gyógyszer elég jó tud lenni :)
2011. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj majd, ha felír normálisan egy gyógyszert, hogy utána is kell vizsgálat. Én 2 éve szedem és úgy félévente el kell mennem vérvételre meg vizeletvizsgálatra, hogy minden rendben van-e.
2011. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!