Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem szedni a 4. levelet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem szedni a 4. levelet a tabiból, de a barátom szakított velem. Ilyenkor abbahagyhatom a tabi szedését, vagy vegyem be a 4. levelből az összes tabit?

Figyelt kérdés

Már a 3.szemet kellene bevennem ma este!

Ha abbahagyom meg fog jönni újra a menzesz?


2008. márc. 5. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be rendesen az egesz levelet, mert osszezavarodnak majd a hormonjaid. Sokan szex nelkul is szedik, mert jot tesz menzinek is. Ha abba akarod hagyni, elobb szedd ezt be es utana hagyd.
2008. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy abba kéne hagynod,mert lehet hogy rövid időn belül lesz új kapcsolatod és akkor megint kezdheted szedni,és ez nem túl jó a hormonjaidnak.Én már jártam így azért mondom.De ha abba akarod hagyni akkor szedd végig a levelet.
2008. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kellene abbahagynod! Így legalább mindig tudod, hogy mikor kell megjönnie stb...

De ha mégis úgy döntesz, hogy abbahagyod, akkor mindenképpen szedd be ezzel a levéllel, mert csak fel fogja borítani a hormonháztartásodat!

2008. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egy levelet elkezdtél, azt mindenképp szedd végig, mert különben bedilizik a szervezeted.

És amúgy is azt javaslom, nem feltétlenkell abbahagyni, mert ha megismerkedsz mással, akkor megint várni kell egy hónapot, hogy hasson a gyógyszer. Bár még fiatal vagy, de ez is egy megoldás, te ismered a mentalitásod. Kérdzed meg nyugodtan a nődokidat is, mit tanácsol:)

2008. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!