Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak a masodik level elkezdese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a masodik level elkezdese utan lehet vedekezes nelkul szexelni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a tablettat a ciklusom 10dik napjan mivel hamarabb nem volt ra lehetosegem, ha jol tudom az elso level alatt meg vedekezni kell. a kerdesem h a masodik level elkezdese utan lehet-e mar szabadon szeretkezni?
2011. aug. 17. 23:01
 1/7 anonim válasza:
Mond a barátodnak hogy kössön csombékot a végére és akkor igen ;)
2011. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen. nekem az orvos azt mondta, hogy csak a második levél elkezdése után nem kell mellé védekezni. :P Pedig a fogamzásgátló betegtájékoztatóján az áll, hogy már az első hét után védettséget nyújt. De a doki is azt mondta, h bármi van ráírva, várjuk meg azt az 1 hónapot! :P
2011. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor már nyugodtan elméletben 1hete kell várni..nyugodtan beléd mehet már.
2011. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hány éves vagy? amugy igen 3hét is elég
2011. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ciklus 10. napján jó nagy baromság volt bármilyen tablettát elkezdeni...a betegtájékoztató amúgy csak azért van, hogy ne lötyögjön a gyógyszer a dobozban
2011. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszert a menzesz első 5 napjának valamelyikén kell elkezdeni, és 15 nap után véd. De nem mondta el a doki?
2011. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom h a menzesz elso5 napja valamelyiken kellene elkezdeni, de en a 10 napon kezdtem mert nyaralas volt tervben es pont akkor kellett volna megjojjon, es azert kezdtem el h toljam el a ciklusomat. tudom h nem lenne szabad, de nagyon fontos volt.
2011. aug. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!