Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első együttlét előtt nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első együttlét előtt nagy baj, ha nem szedek gyógyszert, ill én nem védekezek, csak a párom használ gumit? Valamint a későbbiekben ez nem nagy kockázat?

Figyelt kérdés
Nekem még abszolút az első alkalom lenne. Tudom, hogy egyik fogamzásgátló, óvszer sem ad 100% biztonságot, de ha csak gumival csináljuk és odafigyelünk, akkor úgy is jó?
2011. aug. 18. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

persze, hogy jó :)

legyetek óvatosak és érezzétek jól magatokat :)

2011. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KaTriinn ***** válasza:
Abban igazad van, hogy egyik sem nyújt 100%-os védelmet, de mégis nagyobb védelmet ad, mintha egyiket sem használnád. Szerintem gyógyszert csak akkor irass fel, ha komoly a kapcsolat. Addig pedig az óvszer is nagyon jó! Tudom, hogy nem kellemes, de biztonságot nyújt! :)
2011. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben lesztek,ha az utasítás szerint használjátok az óvszert. sok szerencsét:D
2011. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindegyikőtöknek!!:))
2011. aug. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!