Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyit ront az első együttlét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ront az első együttlét élményén a gumi óvszer? Fiú kérdezi, aki még nem volt együtt nővel.

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit, én nem éreztem változást, igaz lány vagyok de nem azon múlik
2009. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem ront, nem kell azon agyalni hogy ott van és akkor eszedbe sem jut majd.

Fiú vagyok...

2009. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tompább az érzés, de cserébe nem lesz gyereked tizenévesen vagy a barátnődnek abortusza.
2009. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andrewka ***** válasza:
65%

Én fiú vagyok, de mi a barátnőmmel nem igazán szeretjük a gumit. Kényelmesebb nélküle az érzés is intenzívebb, persze így benne van h nem tart olyan sokáig esetleg.


De első alkalommal meg friss kapcsolat elején igencsak ildomos használni

2009. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani, hogy esernyővel zuhanyozni? :D

Na de viccet félretéve, nekem nem rontott semmit az "élményen" ahogy te fogalmaztál. Nagyon jó volt stb stb, viszont elég gyorsan kiderült, hogy allergiám van tőle. :( Szeretkezés után néhány órával kiütések a legszebb testrészen és viszketés.

Nem mondom, hogy minden ember allergiás az óvszerre, de előfordulhat. Nekem eszembe se jutott, hogy pont én!


Ja és ja! Védekezni fontos...főleg az első pár alkalommal! Ha nem szed a partner fogamzásgátlót akkor mindenképp, amúgy meg a betegségek miatt!

2009. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a többi hozzászólót... nekem meggyűlt vele a bajom... mire előkerestem, addigra mind2en beparáztunk mint az álat :) (még mind2en szűzek voltunk a barátnőmmel), aztán utána is voltak gondok vele, felhúztam és nem tudtam rendesen felizgulni, mer olyan hülye érzés volt az egész... persze ez az egész az fejben dől el... és persze, jobb mint a semmi, szal védekezni kell...
2009. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19.26 ráéreztél.

Ettől félek pontosan.

2009. okt. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!