Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első levél lindinette20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első levél lindinette20 tablette beszedését követő 3. napon gumi nélkül szeretkeztünk a barátommal lehetek terhes vagy már akkor védett a tabi?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
HA vennéd a fárdságot és elolvasnád a tájékoztatót, akkor kiderülne, hogy hányadik naptól véd. Általában ha a menstruációd első napján kezded el, akkor 1-2 hét kell a védelemig, ez változó a gyógyszerknél. a 3. napon még tuti nem vagy védett. Azért drukkolok, hogy ne légy terhes.
2008. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon nagyon felelőtlen vagy, és csak remélem, nem estél teherbe, mert minden esélyed megvan rá.

Ha már irattál tabit, miért nem vagy kicsit felelősségteljesebb?

Azért van a tájékoztató, hogy elolvasd és betartsd. És ide is inkább előbb írj, akkor még tudunk tanácsot adni, de ilyenkor már nem tudunk mit tenni, csak közölni, hogy felelőtlen vagy.

Ennél sokkal jobban oda kell figyelni!!

2008. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy ti nem értettétek a kérdést vagy én nem.Én úgy értelmeztem hogy már beszedtél egy teljes levéllel,és az azt követő 3.napon szexeltetek.Akkor viszont sztem már biztos véd.De tényleg rajta van a betegtájékoztatóján.
2008. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugy értelmeztem ahohgy az utolsó hozzászóló, és ha már beszedtél egy teljes levéllel, akkor már biztos védett vagy, ne aggódj.
2008. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy a tabletta mentes napokban szeretkeztek, amikor ugye a menszi is meg fog jönni, még nincs baj, hiszen azokra a napokra is védelmet nyújt a gyógyszer, ha rendesen szedted, azaz egyet sem felejtetél el bevenni, és egy hónap (1 levél) után már tuti védett vagy.
2008. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
de nemtom én nezt a kérdést ugy értelmeztem h beszedte az első levelet és a 7 napos szünet 3. napján sexeltek... és akk már védett volt... sztem
2008. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól el tudják az emberek küldeni melegebb éghajlatra a másikat, de azt nem veszik számításba, hogy mi van, ha a betegtájékoztatóban nincs benne?? Mert pl. a lindynette 20-éban nincs benne, hogy mikortól véd.
2008. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!