Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Július elején voltam együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Július elején voltam együtt egy pasival, azóta még nem jött meg, már 4 tesztet csináltam, mind negatív. Kettőt 3héttel utána, egyet tegnap, egyet ma. Nagyon félek. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

gratulálok a babához


máskor majd nem kurogatsz össze vissza

2011. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem letesz, az vagy.
2011. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*lehetsz, sry.
2011. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
khm khm k.rva khm khm
2011. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
honnan tudhatnád h k.rva vok? ismersz? ezzel a kommenteddel saját magad minősíted...bajban vagyok, mindössze ennyi...és te egy genetikai hulladék!!!
2011. aug. 20. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyonis lehetsz terhes, főleg, ha nem védekeztetek, ami nem csak a betegségek miatt jó. De mindenképp keress fel egy orvost, mert 3 hónap után már az abortuszt sem engedik. Minél előbb, annál jobb. Hacsak nem akarod megtartani. De egy orvos biztos többet és határozottabban tud mondani.
2011. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy válaszoltál:)
2011. aug. 20. 15:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól még hogy lefeküdt egy pasival nem kell egyből lek.rvázni, és mindenki kerülhet ilyen helyzetbe, engem is ku.rvázhattok, én is feküdtem már le valakivel..:)

Kérdező, nőgyógyásznál nem voltál?Lehet inkább oda kéne menni ahelyett hogy teszteket csinálsz, az pontosabb. De ha 4et teszteltél, és mind negativ, nem hinném hogy az lennél, de meg eshet. Inkább menj el egy nőgyógyászhoz és ő majd megmondja.

2011. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, elégéé félek és szükségem van a tanácskora, köszönöm mégegyszer
2011. aug. 20. 15:37
 10/13 anonim ***** válasza:
ez az eset lassan ket honapja volt. Nem erzel emmi furcsat? Am meg tenyleg nogyogyasz. O majd megmondja. Es segit is a bajban... ha kene...
2011. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!