Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora a szüzeknek való "kacsa"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a szüzeknek való "kacsa"?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de már maszturbáltam nagyobb méretű eszközzel, ezért a szűzhártyám már nincs meg, de ha az orvosnak azt mondom hogy szűz vagyok, akkor hiába, tág vagyok de nem fog megvizsgálni rendesen.
2011. aug. 20. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted aki szűz, azt nem vizsgálják meg rendesen ilyen alapon? Téged se az eszedért szeretnek...
2011. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
kacsa egyféle van,nincs külön szüzeknek való.
2011. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
24%

Első válaszoló. Te sem vagy túl okos. Ugyanis szüzeket nem vizsgálhat meg úgy egy orvos. Maximum ultrahangos vizsgálattal vagy egyéb testnyílásnál (nem vicc) Nekem van tapasztalatom, ugyanis szűz vagyok, és addig engem sem vizsgál meg még az vagyok.

Kacsa meg csak egy méretben van.

Mondjuk nekem elég furcsa h szűz vagy de nagy dolgokat dugdosol magadba, végül is mindenki maga dönti el mi jó neki, de ha már ennyire belejöttél, műanyag helyett dugdoss rendes odavaló dolgot... -.-

2011. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és mondjátok mer el ,hogy mi az a kacsa? :D

Valami punci-feszítővas szerűség?

2011. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlackSword ***** válasza:
93%

Parancsolj ez a kacsa:

[link]

2011. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Első válaszoló. Te sem vagy túl okos. Ugyanis szüzeket nem vizsgálhat meg úgy egy orvos. Maximum ultrahangos vizsgálattal vagy egyéb testnyílásnál (nem vicc) Nekem van tapasztalatom, ugyanis szűz vagyok, és addig engem sem vizsgál meg még az vagyok.

Kacsa meg csak egy méretben van.

Mondjuk nekem elég furcsa h szűz vagy de nagy dolgokat dugdosol magadba, végül is mindenki maga dönti el mi jó neki, de ha már ennyire belejöttél, műanyag helyett dugdoss rendes odavaló dolgot... -.-


Tisztázzuk: vannak esetek, amikor muszáj benéznie a hüvelybe az orvosnak, akár szűz valaki, akár nem. Ilyenkor a kacsát egész kicsire nyitja, hogy minél kevésbé sérüljön a szűzhártya. Tehát nem igaz, hogy szüzeket SOHA nem vizsgálnak hüvelyen át. Ha a belső nemi szervek általános állapotáról van szó, akkor elég a végbélen keresztül való kitapintás, ilyenkor nem indokolt a hüvelyi vizsgálat. Szóval csak a tisztánlátás végett, édes kicsi szívem, hogy ki is a tudatlan. Szép napot.

2011. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


xDDDDDD

2011. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó: nagyon humoros, azt se tudod miről van szó.


én most voltam először dokinál, megkérdezte sokszor h szűr vagyok-e még, és mondtam h nem, és nekem használta is!

barátnőm mondta h még szűz és meg se vizsgálták.

2011. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
TE EGY EGÉSZ KACSÁT FELDUGSZ MAGADNAK?!...legalább ölde meg szegény elötte, hogy ne szenvedjen!XD
2011. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!