Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gondoltatok már rá, hogy itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már rá, hogy itt tömegével van "kiszakadt az óvszer, jajj mi legyen? " kérdés? Szerintem nagyrészt kacsa.

Figyelt kérdés
szerintem ez statisztikailag lehetetlen, ha igaz lenne, tökre mennének az óvszergyárak, ilyen magsas százalékú hibaaránnyal nem érné meg használni. velem pl. még sohasem fordult elő, pedig volt szerencsém hozzá jó néhányszor. :D
2011. jan. 10. 02:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

100%-ba kamu, de azért megpróbálunk mindenkinek segíteni, hátha egyszer tényleg segít valakin a válasz.:)


19/L

2011. jan. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Végül is lehetségesnek tartom, mivel nagyon sokan az óvszeren akarnak spórolni, így inkább megveszik a legolcsóbbat, ami minőségileg nem a legjobb. Ha a szüleim jobb minőségű gumit használtak volna, lehet én sem lennék, szóval nem a gumin kell spórolni :D
2011. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nielindi ***** válasza:
100%
nem csak az a baj, h a legszarabbat veszik meg, hanem az is, h nagyon korán kezdik az ipart a fiatalok. nem is tudják használni.
2011. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Speciel nekem tényleg szakadt már el jó minőségű óvszer. 21 év alatt kétszer, pedig ennyi idő alatt nem keveset használtam el. :) És én is tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést, pontosabban, hogy mik a 72 órás mellékhatásai, mert fontos programom volt, muszáj volt meghallgatnom mások tapasztalatait.

Egyébként szerintem is sok a kamu a témában.

2011. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Igen, valamely szazaleke biztos kamu, de mivel -hiaba nem volt sok kapcsolatom- mar nalunk is szakadt ki ovszer, meghozza nem "tescos", ezert meg tudom erteni oket.

Csak azt nem, hogy amikor nalunk kiszakadt, azt nem lehet nem eszrevenni, tehat furcsa, hogy egy pasi vagy a no hogy nem veszi eszre, hogy valami nem stimmel...

De ez mar az o dolguk, ott feltesznek gy kerdest, mi pedig legjobb tudasunk szerint probalunk valaszolni.

20/L

2011. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
08:53 mármint 21 éve élsz nemi éltet?
2011. jan. 10. 12:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már 21 éve. Szerintem 39 évesen ez nem akkora gond. ;)
2011. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem, dehogy, csak érdekelt :)
2011. jan. 10. 12:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem éreztem kötekedésnek. :) Tudom, öreg vagyok, a többségnek az anyja/apja ennyi idős.... És fura elhinni, hogy még ilyen korban is "rosszalkodunk". :)
2011. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
legalább vannak itt értelmes felnőttek is, elismerésem :)
2011. jan. 10. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!