Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elszakadt az óvszer, forduljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt az óvszer, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
A második aktus után az óvszer az oldalán szakadt ki,a párom még nem ment el amikor egy ici-pici lyuk keletkezett, valószínű hogy szárazságom miatt,próbáltam magamba helyezni,de nem sikerült és hallottam egy kis "pukk"-ot és azonnal kivettem és megnéztem...nem folyt semmi! Kicsit parázok...
2008. márc. 7. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy figyeltél! Ha még nagyon az elején voltatok és nem közeledett a barátod az orgazmus felé, akkor szerintem nincsen nagy gond! Nálunk is volt ilyen, hogy kiszakadt az óvszer szex közben, de nem aggódtam, mivel bízom a barátomban és ismerem is már szinte minden rezdülését, így azt is látom és érzem rajta, ha már közeleg ahhoz a ponthoz! Szóval én úgy gondolom, nem kell aggódni, főleg, hogy azonnal kivetted kedvesed szerszámát!
2008. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átgondolva a dolgot, majdnem olyan volt az az aktus, mintha megszakítással szeretkeztünk volna...nem volt orgazmus,semmi ami belém folyt volna. Az egészségügyis barátnőm is azt mondta szerinte nem lessz semmi baj.Egy egy weboldalon pedig azt olvastam, hogy csak akkor kell eseményutáni tabi ha sperma került belém, főleg akkor ha termékenységi napon történt... kiszámoltattam egy ilyen kalkulátorral, és "peteérés időszakot" mutatott a tegnap estére (márc6.-ra), 9.-re esélyt, utáni napokon alacsony esélyt...48 órát képesek élni a spermák,azaz 7én-8án pusztulhatnak a spermák!
2008. márc. 7. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt közel az orgazmushoz, és mindjárt kivette, akkor szinte tuti, hogy nem estél teherbe .

dE jó a gondolkodásod, gratulálok! Felelősségteljes vagy és ez nagyon jó! Szerintem ne terheld msot a szervezeted, de ha megnyugtat, és beleférsz még a 72 órába, akkor vedd be.

Gond akkor van, ha előváladék vagy sperma jut a hüvelybe, de nálatok ennek nem látom esélyét!

2008. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet,negatív lett... de még mindig nem jött meg a menzesz! áá...
2008. márc. 20. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!