Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kell a legjobban vigyázn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell a legjobban vigyázni? Onnantól fogva, hogy megjön első nap, hanyadik nap van a legnagyobb esély arra, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 13:07
 1/5 anonim válasza:
Kb. 2 hét, akkor van a peteérés.
2008. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány naposak a ciklusaid. Általában a ciklus felénél van peteérés. De ha naptármódszer szerint akarsz védekezni, az nem biztos, hogy jó megoldás, mert lehet, hogy előbb vagy később van peteérésed. Sőt van olyan is, aki akkor esett teherbe, amikor mensizett.
2008. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőnél a ciklus 12-19. napján van a legnagyobb esélye, hogy teherbe esik (a spermiumok is napokig bírják, meg a peteérés is csúszhat egy-két napot.). De ez csak a nagy ÁTLAG. Ha rendszertelen a ciklusod, meg ha nem akkor van peteérésed, akkor lehet belőle baj... Meg amúgy is lehet belőle baj, úgyhogy szedjél tablettát, vagy legalább gumi!
2008. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezzel játszani, ha van eszed mindenképp védekezel valahogy! Minden ember más mindenkinél máskor van a legnagyobb és legkisebb esélye, épp ezért gyakorlatilag bármikor megtörténhet a baj!
2008. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ciklus felénél,, szerintem is kb 2 hét :-)) de nem muszáj ezekre adni,, szerintem bármely napon teherbe lehet esni!
2012. febr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!