Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most hogyan tovább? szedjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? szedjem tovább a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz 1 éve hogy fogamzásgátlót szedek (jangee).. eddig soha nem történt ilyen, de most a 23 napos gyógyszerszedés közben jött meg a menstruációm :S Nem tudom összefüggésbe lehet-e ez azzal h a 3. és a 15. napon elfelejtettem bevenni a gyógyszert, most vagyok a 17. napon, és ma venném be a 17. szemet, de tegnap este jelentkezett valami vérzés szerűség, először azt hittem hogy csak barnázás, de a hasam is görcsöl :S Ma este bevegyem a 17. szemet, vagy mit tegyek? Légyszi segítsetek.. elégé meg vagyok ijedve :(
2011. aug. 26. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd be,később pedig menj el nőgyógyászhoz!
2011. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vedd be mindenféleképpen ,ez csak közti vérzés lehet .... De amit elmegy majd a szünetben a menszid azonnal menj el orvoshoz ...
2011. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, vedd be, és szedd tovább! Tartsd meg a rendes szünetet és úgy kezd meg a köv levelet. S lehet kéne óvszert használnotok most.
2011. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!