Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit lehet ilyenkor tenni? Bőv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Bőv lent.

Figyelt kérdés
Volinát szedek! Kaptam az egyik ismerősömtől fél dobozzal mert ő abba hagyta a szedését. Mivel nem volt időm kiíratni azt kezdtem el szedni. Gondoltam majd ha kiíratom akkor szedem majd tovább a 21-ig szemig. 13 szemet vettem be, ma megyek kiváltani és közölték h kivonták a forgalomból. Kaptam Yadinelt. Na most mit csináljak? Várjam meg míg megjön és egy hónapot szüneteltessek?
2011. aug. 27. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen, nem jó ha a gyógyszerek keverednek egymással.
2011. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató okos dolog. Általában nem kell várni egy hónapot, hanem lehet elkezdeni a másikat, viszont mellé védekezni kell 1 hétig azt hiszem. AMúgy nézd meg a két gyógyszerben az összetevőket, valószínűleg ugyanazok.
2011. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg amíg lemegy a menzesz, és utána kezd el szedni a Yanidelt. Teljesen felesleges még egy hónapot várni.


20L

2011. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj vissza az orvoshoz és kérdezd meg tőle!!!
2011. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!