Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első szex mindenképp felborítj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex mindenképp felborítja a hormonháztartást/ mindenképp késik a menstruáció?

Figyelt kérdés
Előző menzeszem első napja aug. 15 volt, és 5 napig tartott. Most hétfőn kellett volna megjönnie, de még mindig semmi. Barátommal aug vége felé szexeltünk először, azóta majdnem minden nap. Nem szedek gyógyszert, mindig óvszerrel védekeztünk, és egyszer sem vettük észre, hogy kiszakadt volna, vagy kifolyt volna a cucc (persze ilyen érdekes balesetek mindig történhetnek). Már előtte is elég rendszertelen volt a menzeszem, ez a késés is attól van, vagy a szex miatt?
2011. szept. 18. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül a szex az oka.

vegyél tesztet,ha nem jön meg 2-3 napon belül.

2011. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huh hát most eléggé megijesztettél. O_O" Valószínűleg az lesz mondjuk.
2011. szept. 18. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attól van. Nekem pl semmi hatással nem volt rá, de lehet hogy neked igen. Vagy ha beteg voltál, akkor az is lehet az oka. De te magad is írod, hogy rendszertelen, szóval tuti ez van a háttérben. Nem hiszem, hogy lenne baj, ha nem lyukadt ki a gumi. Max veszel 500ért egy tesztet, és kakor emgnyugodhatsz. De ne parázz rá a témára, meert akkor azért nem fog megjönni..
2011. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelen volt eddig is, akkor valószínűleg nincs baj, ha 1 hónapon belül nem jön meg, akkor van baj.
2011. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hetet késett, szóval majdnem kimaradt. Mi is védekeztünk. Egyik barátnőmnek ki is maradt, másfél hónapra rá jött meg. Szóval eléggé fel tudja borítani, igen. Ha védekeztetek, akkor ne stresszelj, az sem tesz jót.
2011. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy borítja.Ekkora hülyeséget.Miért borítaná fel?Mert bemegy egy pénisz???Az nem attól van, ha késik az is biztos.mindenki hormonzavaros lenne akkor.
2011. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kapalo válasza:
0%
A pénisz mérettől függ, egy bizonyos méret felett előfordul, hogy a pénisz visszatolja a petesejtet, ezért késhet.
2011. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 81%-os! Kérlek, mielőtt hülyeségeket írogatsz, olvass utána akár a neten, vagy kérdezz meg BÁRMILYEN nőgyógyászt. Aki ezt tanulta, el fogja szépen magyarázni neked, én nem pazarlok rá energiát. Szép estét!
2011. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem mindig annyi napra jön meg, szóval kicsit össze-vissza és szerintem nekem is befolyásolja a szex! Mert nehezebben és nem egyértelműen jön meg amióta nemi életet élek!
2011. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!