Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fog. Gátló mellett 1 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog. Gátló mellett 1 napos menszesz! Mi a bajom? :S

Figyelt kérdés
Fog.gátlót szedek 4 hónapja. Eddig semmi gond nem volt. Ebben a hónapban a 7 napos szünet elött pár nappal barnás folyásom volt, és hasi fájdalmak,hányinger. csináltam tesztet negatív lett, aztán elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta elkaphattam vmi fertőzést...írt fel vmi gyull.gátlót, azt mondta ezt szedjem...tegnap pedig megjött a menszeszem de mára el is múlt! Nagyon megijedtem. Ez is ettől lehet, vagy más oka is van? jöv héten megyek vissza nődokihoz:S Hozzáteszem hogy ebben a hónapban antibiotikumot is kellett szednem...
2011. aug. 29. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
a nővéremnek is volt 1 napos, menszesze, és a terhességi teszt negatív lett....mikor ment a nőgyógyászhoz, akkor derült ki hogy terhes és hogy a magzat úgymond "halott" volt :S
2011. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet terhesség is, korai szakban, mivel antibiotikumot is szedtél (persze, ha nem védekeztél másmódon mellette)

De lehet hormonzavar is. MAjd írd meg, mit mondott a doki

2011. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak a 7napos szünetben szedtem az antibiotikumot és azalatt nem voltunk együtt...

nem mondod? Hát ez elégijesztő:((

2011. aug. 29. 16:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a szünetben volt antibiotikum, akkor nem esélyes a terhesség.

Bár láttam érdekes dolgot, de az, hogy szeded a gyógyszert, és a teszt is negatív, elég kevés esélyű a terhesség. Majd még egy tesztet csinálj, de lehet, most csak 1 napos volt a vérzésed.

Nekem volt, hogy másfél nap volt. De a teszt azóta is negatív, és több hónapja már

Biztaos 100%-os megnyugtatást orvos tud adni

2011. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen végül kiderült hogy tényleg elkaptam valamit és a gyulladás miatt nem jött meg rendesen:S kaptam rá gyógyszert meg hüvelytablettát...
2011. aug. 31. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Látod, duplán jó. Kiderült nem vagy terhes, és még a gyulladásod is kezelve lett :)

Örülök, hogy semmi komoly!

2011. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is..huh :D köszi, rendesek vagytok
2011. szept. 2. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!