Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlthét hétfő óta szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét hétfő óta szedem a Harmonetet, rendesen, a mensi első napjától kezdve. A tájékoztató csak arra tér ki, hogy akkor kell védekezni, hanem első napon kezdtem. Mennyi idő után véd rendesen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos várnék legalább 2 hetet és addig másképp is védekeznék. Amúgy miért nem a dokit kérdezted meg???
2009. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az van ráírva, hogy akkor nem véd, ha nem az első napon szeded, akkor ez azt jelenti, hogy ha az első naptól szeded, akkor végig véd. Néha egy kicsit gondolkozz is.


Valamint valóban, fontos kérdésekben ne idegenek véleményét kérd, hanem szakemberét.

2009. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg minden fog.gátló tájékoztatojában le van irva hogy hány db után véd, ha tényleg nincs akkor sztem két hét után már igen. Az enyém pl egy hát után már véd.
2009. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel azt írja, hogy "ha nem az első napon kezded, akkor 1 hétig kell kieg. védekezés", szerintem ez tök egyértelműen azt jelenti, hogy ha az első napon kezded, akkor nem kell védekezés, mert már az első szemtől hat! A legtöbb mai tabletta ilyen!
2009. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!